Volkswagen Golf Plus

Konusu 'Volkswagen' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Yepyeni bir mekan hissi.

  Volkswagen model ailesini yeni bir Golf boyutuyla genişletiyor: Golf Plus. Gövde, oturma yüksekliği, maksimum iç alan genişliği, değişkenlik ve kullanışlılık bakımlarından birçok ek özelliğe sahip yepyeni bir araç. Golf Plus her bir noktasıyla zamanımızın ihtiyaçlarına göre düzenlendi

  [​IMG][​IMG][​IMG]Yükselme arzusu.

  Yüksekliği artırılmış tavan çizgisi ve standart olarak sunulan yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğunda rahatlıkla boyunuza göre ayarlayabileceğiniz oturma konumu ve Golf Plus'ın daha uzun iç mekanı size ve beraberinizdeki yolculara hissedilir derecede daha geniş bir iç mekan sunar. Golf Plus'ın içindeyken sahip olduğunuz geniş baş, omuz ve diz mesafeleri sayesinde konforunuzdan ödün vermeden yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Mükemmel bir seyahat atmosferinin tadını çıkarmak ve yolculuğunuzdaki güzel manzaraları yakalayabilmek için Golf Plus en büyük yardımcınız olacak

  [​IMG][​IMG]Bol bol yer.

  Normal konumda 305 litre; arka koltuklar öne kaydırıldığında 443 litreye; sırt dayamalıkları katlandığında ise 1.360 litreye varan geniş yükleme hacmi ile Golf Plus sadece iç mekana değil ekstra bagaj kapasitesine de ihtiyaç duyan herkes için ideal bir otomobil. Opsiyonel olarak sunulan katlanabilir ön yolcu koltuğu ile daha da geniş bir iç mekana ve farklı yükleme alanlarına sahip olabilirsiniz:. Arka koltuklarda yer alan orta kol dayamanın katlanmasıyla beraber uzun eşyalarınıza rahatlıkla aracınızda yer açabilirsiniz.

  [​IMG][​IMG]Her şey elinizin altında.

  Golf Plus sadece sahip olduğu geniş boyutlarıyla değil, aynı zamanda sunduğu pratik çözümler ve detaylarda sergilenen fonksiyonel kullanıma uygun seçenekleriyle de göz kamaştırıyor. Günlük yaşamın farklı alanlarında karşınıza çıkabilecek her türlü küçük sorun için Golf Plus'ın bir çözüm önerisi mutlaka vardır. 1,5 litre hacimli şişeleri kolaylıkla alan iç kapı gözlerine ek olarak farklı amaçlar için kullanabileceğiniz çok sayıda eşya gözü Golf Plus'ın hiç ummadığınız yerlerinde karşınıza çıkabilir.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yepyeni bir imaj

  Otomobil, hayatınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz yerlerden biri, yaşanılan bir mekân. İçi, en az dışı kadar önemli. Otomobiliniz ne kadar konforlu hale gelirse, içinde geçirdiğiniz zamanın kalitesi de o kadar artar.

  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]Otomatik ferahlık.

  Midline donanım paketinin içinde bulunan özellikler Golf Plus'ınızı daha keyifli kullanmanızı sağlıyor. Tam otomatik(klimatronik) klimasıyla içerideki iklime hükmediyor, hem sürücü hem yolcu tarafındakiler çift bölgeli klima sayesinde farklı iklimlendirme keyfini yaşayabiliyor. Yol bilgisayarı ile de yakıt tüketimi ve otomobilin durumu ile ilgili her türlü bilgiye sahip oluyorsunuz.

  [​IMG]Konforla yükümlü.

  Gideceğiniz yere rahat bir şekilde ulaşmak bir parça yaşam kalitesidir. Golf Plus Midline'da geniş mekan hissinin ve mükemmel sürüş konforunun keyfini çıkarın. Eşya koyma kutusu olan orta kol dayamalığı, deri direksiyon simidi ile birleşince size maksimum sürüş keyfi sağlıyor.

  [​IMG] [​IMG]
   
 3. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş