Vodafone'dan Yurtdışında Avantajlı Tarife!

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Kırmızı Pasaportlu Vodafone'lular yurtdışında gönül rahatlığıyla arama yapabiliyor, nete girebiliyor.
  Vodafone Türkiye, tüm yurtdışı dolaşım (roaming) tekliflerini bir araya topladığı "Kırmızı Pasaport"seçeneğini tanıttı. Vodafone aboneleri Kırmızı Pasaport ile yurt dışındayken hem gönül rahatlığıyla arama yapabilecek, hem de mobil interneti yüksek fatura korkusu olmadan kullanabilecekler.

  Kırmızı Pasaport ile "her yöne dakikalar" yurtdışında da geçerli

  Vodafone Pasaport ile Vodafone aboneleri yurtiçinde kullandıkları her yöne dakikalarını yurtdışındada Türkiye'yi aramak ve gelen tüm çağrılar için kullanabiliyor. Bu sayede yurtiçi ve yurtdışı görüşmeler arasındaki büyük fiyat uçurumu ortadan kalkıyor. Bu avantaj Türkiye'de bir operatör tarafından ilk defa sunuluyor. Cep Avantaj 55 TL, İş Ortağım 55 TL ve üzeri teklifleri, iPhone ve diğer akıllı telefon paketlerine sahip olan Vodafone aboneleri PASAPORT yazıp 7048'e mesaj atarak Kırmızı Pasaport seçeneklerinden yararlanmaya başlayabiliyor.

  Kırmızı Pasaport ile bu paketlerin kullanıcıları, sahip oldukları her yöne dakikaların yüzde 50'sini yurtdışındada kullanabiliyor. Örneğin yurtiçi paketinde 1000 dakikası bulunan bir abone her yöne dakikalarının 500 dakikasını yurtdışında Vodafone anlaşmalı operatörler üzerinden roaming yaparken Türkiye'yi aramak için ve gelen tüm çağrılar için kullanabiliyor. Kullanıcılar Kırmızı Pasaport sayesinde yurtdışında da yurtiçinde kullandıkları tarife ile görüşme yapabiliyorlar. Aboneler ayda sadece 3.99 TL ödeyerek herhangi bir taahhüt vermeden Kırmızı Pasaport seçeneğin kullanabiliyorlar.

  Kırmızı pasaport ile yurtdışında internet avantajı

  Vodafone, tüm abonelerine yine yurtdışındaki Vodafone şebekelerinde günlük 1 MB kullanım sonrası MB fiyatı üzerinden yüzde 75 indirim, diğer tüm operatörlerde ise yüzde 50 indirim hakkı veriyor. Bunun yanı sıra abonelerin herhangi bir fatura sürpriziyle karşılaşmaması için günlük 5 MB'lık kullanım sınırı aşıldığında abonelereuyarı mesajı da gönderiliyor.
   


 2. Misafir Guest

  vofon faturalı kullanıyorum kıbrıslı turcell kullanan arkadaşımı aradım ücretdakkalrımdan mı gidiyo yoksa farklı bi ücret mi uygalınıyo
   
 3. OrKuN Well-Known Member

  yukarda da anlatıldığı gibi kendi ücret dakikalarından gidecek. Tabi bu uygulamaya abone olduğun takdirde.

   

Sayfayı Paylaş