Vodafone'dan Yeni Kamu Avantaj Programını

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 5 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Vodafone Türkiye, bünyesinde birçok "ilk"i barındıran Vodafone Kamu Avantaj programını düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.

  Ülke çapında il, ilçe ve köylerde görev yapan öğretmenler, emniyet ve ordu mensupları, sağlık personeli gibi tüm kamu çalışanlarının hayatını kolaylaştıracak Vodafone Kamu Avantaj'ın içerisinde Kamupanya, Kamu Akademi, Yeşil Pasaport ve 1414 Kamu Haber paketi gibi avantajlar yer alıyor.

  Kamu çalışanlarına özel %50'ye varan indirimler Kamupanya'da...
  Kamu Avantaj üyelerinin faydalanabileceği indirimli online alışveriş sitesi Kamupanya sayesinde; kamu çalışanları, yüzlerce ürünü indirimli fiyatlarla satın alabilecekler. Kamu çalışanlarının sabit gelirlerini en etkili şekilde kullanabilmesi için beyaz eşyadan elektroniğe, tekstilden oyuncağa kadar çok çeşitli markaların yer aldığı Kamupanya sitesinde birçok indirim ve avantajlı alışveriş imkânı kamu çalışanlarına sunulacak.

  Wall Street Institute ile KPDS'ye ücretsiz hazırlık için Kamu Akademi...
  Vodafone Kamu Avantaj üyelerine özel, ücretsiz bir eğitim platformu olan Kamu Akademi, kamu çalışanlarını işlerinde yükselmelerini sağlayacak sınavlara hazırlayarak, kariyer gelişimlerine yardımcı olacak benzersiz bir online platform özelliği taşıyor. Wall Street Institute uzmanlarının hazırladığı, 11 ünite, 27 konu ve 900 dakikalık videodan oluşan içerikle, ilk aşamada KPDS sınavlarına yönelik ingilizce eğitimlerin verileceği Vodafone Kamu Akademi'de üyeler, 'seviye tespit sınavı' sonrası, kendilerine uygun bölümden eğitime başlayarak ders videolarını izleyip ders notlarını indirebilecek, ardından da deneme testleri ile kendilerini sınayabilecekler. Aynı zamanda oluşturacakları profil ile, gelişimlerini takip ederek, eksik olan konulara odaklanabilecekler

  Yeşil Pasaport ile yurtdışında da rahat rahat konuşma...
  Yurtdışına görev veya tatil amacı ile giden kamu çalışanlarının sevdikleriyle dilediklerince konuşabilmeleri amacıyla Vodafone, Yeşil Pasaport seçeneğini abonelerinin hizmetine sunuyor. Cep Kamu Maksi tarifelerinden yararlanan Vodafone'lular, Yeşil Pasaport seçeneği ile, yurtiçi dakikalarını yurtdışında da kullanma ayrıcalığına sahip olacak.

  Kamu çalışanlarını ilgilendiren haberler 1414 Haber Paketi'nde...
  Vodafone Kamu Avantaj üyelerine sunulan ayrıcalıklardan bir diğeri de 1414 Kamu Haber Paketi. Ücretsiz abone olunabilen 1414 Kamu Haber Paketi ile kamu çalışanları, yeni iş olanaklarını, kendilerini ilgilendiren en son değişiklikleri ve düzenlemeleri anında öğrenebilecekler.
   


Sayfayı Paylaş