Vodafone'dan Uzaktan Mobil Yardım Hizmeti

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 13 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Uzaktan erişim, dosya paylaşımı, sistem yönetim, veri yedekleme gibi alanlarda ürün ve çözümler geliştiren LogMeInile işbirliği yapan Vodafone, Türkiye'deki kullanıcılarının akıllı telefonları için her an teknik destek almasını sağlayacak bir uygulamaya imza atıyor.

  Vodafone bu sayede, LogMeIn Rescue ürünü ile akıllı telefon kullanıcılarının kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde destekalabilmelerini sağlayacak. Vodafone, LogMeIn işbirliği ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet verecek.

  Vodafone'un hizmet verdiği 6 ülkede uygulanan ve 4 ülkede de test çalışmaları süren işbirliği sayesinde, akıllı telefon kullanıcıları birçok teknik destek hizmetini uzaktan alabilecek. Önceden yazılım yüklü olmasına gerek kalmadan, kullanıcı izni ile çalışan LogMeIn Rescue uygulaması ile e-posta konfigürasyonu, uygulama yükleme, dosya yönetimi, işletim sistemi güncelleme gibi uygulamalar teknik destek ekipleri tarafından kullanıcının akıllı telefonuna uzaktan erişilerek gerçekleştirilebiliyor.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş