Vodafone Yasal E-Fatura

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Vodafone Yasal e-fatura, dijital imza teknolojisi sayesinde, elektronik posta yoluyla veya My Vodafone üzerinden verilen, tüm devlet kurum ve kuruluşlarında geçerli olan, ücretsiz fatura servisimizdir. Yasal Elektronik faturaya ulaşmak için internete bağlı bir bilgisayar olması yeterli.

  Yasal e-fatura hizmetine kayıt olmak için istenen numara veya numaraları belirterek, e-posta adresinizi bildirmeniz ve yasal e-fatura hizmetine ücretsiz başvuruda bulunmanız yeterli.
  • "efatura(boşluk)eposta adresinizi" yazıp 7048'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542'yi arayabilirsiniz.
  • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  [​IMG]
  Şimdi doğa dostu Yasal E-Faturaya abone olun, iPhone veya Vodem'lerden birini siz kazanın!
  Bu kampanya, Vodafone adına, 20 Nisan – 20 Mayıs 2010 ve 21 Mayıs – 20 Haziran 2010 tarihleri arasında, 2 ayrı kampanya döneminde, Türkiye genelinde, MPİ Gen. Müd.'nün 16.04.2010 tarihli ve MPİ/841-3749 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir. 18 yaşından küçükler katılamaz. ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

  20 Nisan – 20 Haziran tarihleri arasında çevre dostu e-fatura abonesi olun, 3 Apple iPhone 3GS veya 15 Huawei Vodem'lerden biri sizin olsun!

  Yasal E-Fatura hizmetine kayıt olmak çok kolay. Bunun için istenen numara veya numaraları belirterek, e-posta adresinizi bildirmeniz ve Yasal E-Fatura hizmetine ücretsiz başvuruda bulunmanız yeterli. E-fatura aboneliğinizi başlatmak için
   

Sayfayı Paylaş