Vodafone Messenger

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Vodafone Messenger Nedir?
  Cep Özgür tarifesine geçin, ayda 150 üzeri kontör yükleyerek cebinizden özgürce Vodafone Messenger kullanın.
  Vodafone Messenger bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bile en popüler anlık mesajlaşma servislerini (Windows Live ve Yahoo!) cep telefonunuzdan kullanabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Vodafone Messenger ile Windows Live ve Yahoo! Messenger servislerine bağlanıp listenizdeki arkadaşlarınızla özgürce mesajlaşabilirsiniz. Uygulamayı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirdikten sonra arkadaşlarınızı listenize tekrar eklemeniz gerekmez.

  Vodafone Messenger'ı kullanmak ÜCRETSİZDİR. Vodafone Messenger ile mesajlaşırken kullandığınız data miktarı için ücretlendirilmezsiniz.

  Nasıl kullanırım ?
  Vodafone Messenger'ı hem ön ödemeli hem de faturalı Vodafone hattı sahipleri kullanabilirler.
  Eğer destekleyen bir telefonunuz varsa Vodafone Messenger'ı telefonunuzda kullanmaya başlamak için 2 yöntemi de kullanabilirsiniz:
  1. MSN ya da YAHOO yazıp 7048'e göndererek cep telefonunuza gelen mesajdaki linkten uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. (7048'e gönderilen mesajlar 1 SMS ile ücretlendirilmektedir.)
  2. Cep telefonunuzdan Welcome to the Corporate Website of Vodafone Group Plc adresine giderek Chat bölümünün altında yer alan Vodafone Messenger sayfasına girip İndir linkine tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
  Destekleyen telefonlar:
  Samsung E250, U700,
  Nokia N95 8GB, N95, E65, N73, N70, 6630, 6300, 6280, 5300.
  SonyEricsson K750i, W910i
  LG KS360.

  Bağlantı Ayarları
  Vodafone Messenger kullanabilmeniz için cep telefonunuzun Vodafone Live ayarlarının yapılmış olması gerekir. Eğer Vodafone Live ayarlarınız yoksa, MSN yazarak 7048'e gönderdiğinizde gelen ilk mesajdaki ayarları kaydetmeli ve Vodafone Messenger'ı kullanırken bu ayarları seçmelisiniz.

  Ücretlendirme
  Vodafone Messenger'ı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
   


Sayfayı Paylaş