Vodafone Fatura Ödeme Servisi

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Vodafone faturalarınızı My Vodafone, IVR, Vodafone Cep Merkez'leri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden ödeyebilirsiniz.

  My Vodafone kanalıyla faturanızı ödemek için:
  Faturanızı kredi kartınızla My Vodafone'dan ödeyebilirsiniz. Geçmiş ve son dönem faturalarınız ile ara ödemelerinizi kapsayan tüm ödeme listenize My Vodafone'dan ulaşabilirsiniz. Daha sonra, ödemek istediğiniz faturalarınızı işaretleyerek ve kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  - My Vodafone'a giriş yapın. - Menüde yer alan Fatura Ödeme linkini tıklayın.
  Not: Kısıtlı hatlar My Vodafone' giriş yapamayacaklarından ödemelerini IVR kanalıyla yapabilirler. Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebilmektedir.

  IVR kanalıyla faturanızı ödemek için:
  7002'yi arayarak Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Dakika başı 0,071 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
  Not:. Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebilmektedir.


  Anlaşmalı bankalar kanalıyla faturanızı ödemek için:
  Vodafone'un anlaşmalı olduğu bankaların gişelerinden ve ATM'lerinden ödeme yapabilirsiniz veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı bankaları ve anlaşmalı bankaların kabul ettiği ödeme yöntemlerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Faturalarınızın ödemesini aksatmamak için kredi kartınıza ve banka hesabınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

  Kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vermek için:
  Kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı kredi kartı hesabınızdan düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Böylece, faturalarınızı takip etmenize gerek kalmaz ve rahat edersiniz.
  Düzenli ödeme talimatı verebilmek için kimlik fotokopinizi göstererek en yakın Vodafone Cep Merkez'e başvurabilir veya 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak işlem yaptırabilirsiniz.
  Geçerlilik süresi bitimine 60 günden fazla kalan yurt içi bankaların Visa veya Master kredi kartlarının tümü geçerlidir.

  Banka hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vermek için:
  Banka hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı banka hesabınızdan düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Böylece, fatura ödeme günlerinizi takip etmenize gerek kalmaz ve özgür olursunuz.
  Düzenli ödeme talimatı verebilmek için, vadesiz veya kredi kartı hesabınız bulunan bankanızın internet, IVR, Müşteri Hizmetleri veya Şubeleri üzerinden işleminizi yaptırabilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş