Vodafone Dünyayı Gezen Tarife (Faturalı Hat)

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Vodafone'dan Dünyayı Gezen Tarife - Faturalı Hat

  Türkiye'de bir ilk olan Dünyayı Gezen Tarife alternatifi ile, Vodafone Faturalı Hat aboneleri yurtdışında iken 17 adet Vodafone GSM şebekesinde roaming (uluslararası dolaşım) yaparken Türkiye'deki ve dünyadaki herkesi çok avantajlı fiyatlarla arayabilecek ve çok avantajlı fiyatlarla aranabilecek.

  Dünyayı Gezen Tarife ile 17 Vodafone GSM şebekesinde; yaptığınız ve aldığınız çağrılar için sadece
  91 Kr /dakika ödersiniz. Üstelik aylık sadece 1,21 TL karşılığında.

  Vodafone Faturalı Hat abonesiyseniz, mevcut abonelik paketinizi değiştirmeden Dünyayı Gezen Tarife alternatifini seçebilir ve avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Dünyayı Gezen Tarife Tablosu
  Aylık Sabit Ücret ....................................................1,21 TL
  Yapılan çağrı.......................Tüm Yönler....................0,91TL/dk
  Yapılan çağrı..............Uluslararası uzak mesafe*..........2,73 TL/dk
  Alınan çağrı ...........................................................0,91 TL/dk
  Ücretlendirme periyodu ............................................60 saniye
  • Görüşme ücretlendirmeleri dakika üzerinden yapılır. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Vodafone olarak belirtilen aramalar yurt içindeki Vodafone numaraları için geçerlidir.
  • Yukarıdaki tarife bilgileri hiç bir avantaj seçilmemesi durumunda geçerlidir.
  Güncelleme 12.09.2009
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Tarifeye Geçiş
  • "şifre GEZEN ABONE" yazıp 7048'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542'yi arayabilirsiniz.
  • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.
  Sık Sorulanlar
  • Dünyayı Gezen Tarife nedir? Sadece Vodafone Faturalı Hat Aboneleri için geçerli olan ve yurtdışındaki 17 Vodafone GSM şebekekesinde roaming (uluslararası dolaşım) yaparken tüm yönlere doğru yaptığı ve aldığı çağrılar için uygun ücret tarifesi ile konuşma imkanı sağlayan yeni bir paketler üstü bir avantajdır.
  • Dünyayı Gezen Tarife'nin avantajları nedir? Dünyayı Gezen Tarife, abonelerimizin yurtdışında roaming yaparken (sadece 17 Vodafone GSM şebekesinde geçerli olacak) standart roaming tarifelerine kıyasla çok daha avantajlı konuşabilecekleri özel bir Vodafone tarifesidir.
  • Dünyayı Gezen Tarife avantajlarından kimler faydalanabilir? Bu paketin avantajlarından tüm Vodafone faturalı hat aboneleri faydalanabilmektedir. Aylık 1 TL sabit ücret karşılığında bu cazip avantajdan yararlanmak için My Vodafone'u tıklamanız, "şifre gezen abone" yazıp 7048'e kısa mesaj göndermeniz, 444 0 542'yi aramanız ya da size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğramanız yeterli.
  • Dünyayı Gezen Tarife avantajları kimler için faydalıdır? Yurtdışına çıkan tüm GSM kullanıcıları için faydalıdır.
  • Dünyayı Gezen Tarife'nin geçerli olduğu ve abonenin avantajlarından faydalanmak için yurtdışında seçmesi gereken Vodafone GSM şebekeleri Vodafone Yurtdışı Operatörler
   SFR Fransa Vodafone İspanya
   Vodafone Almanya Vodafone Macaristan
   Vodafone Arnavutluk Vodafone Malta
   Vodafone Avustralya Vodafone Mısır
   Vodafone İngiltere (Büyük Britanya) Vodafone Portekiz
   Vodafone Çek Cumhuriyeti Vodafone Romanya
   Vodafone Hollanda Vodafone Yeni Zelanda
   Vodafone İtalya Vodafone Yunanistan
   Vodafone İrlanda

   *Uluslararası Uzak Mesafe
   Cook Adaları Lihtenştayn
   Diego Garcia Nauru
   Doğu Timur Niue
   Falkland Adaları Palau
   Gine Bissau Papau Yeni Gine
   Greenland Saint Helena
   Guantanamo Sao Tome ve Principe
   Kirbati Solomon Adaları
   Kuzey Kore Somali
   Küba Tokelau
   17 adet Vodafone GSM şebekesinde geçerli Dünyayı Gezen Tarife abonesi iken Vodafone şebekesi olmayan bir ülkeye gidersem ücretlendirme nasıl gerçekleşecektir? Böyle bir durumda gittiğiniz ülkede Vodafone şebekesi olmadığı için o ülke operatörü için geçerli standart roaming ücreti üzerinden faturalandırılacaksınız.
  • Dünyayı Gezen Tarife'ye nasıl geçebilirim? Dünyayı Gezen Tarife'den faydalanmak için My Vodafone'u tıklamanız, "şifre gezen abone" yazıp 7048'e kısa mesaj göndermeniz, 444 0 542'yi aramanız ya da size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğramanız yeterli. Not: Şifrenizi almak için ŞİFRE yazıp 7048'e SMS gönderebilirsiniz. Şifre ve Selfservis işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
  • Vodafone GSM şebekelerinde roaming yaparken aldığım ve yaptığım çağrılar dışında GPRS ve SMS ücretlerindede Dünyayı Gezen Tarife'nin sağlamış olduğu avantajlardan faydalanabilir miyim? Dünyayı Gezen Tarife avantajları sadece alınan ve yapılan ses çağrıları için geçerlidir. SMS ve GPRS kullanımları için roaming yapılan operatör için geçerli olan standart ücretler geçerlidir.
  • Dünyayı Gezen Tarife abonelik paketini kullanmak için hattımı yurtdışı aramalara ve yurtdışı dolaşıma (roaming) açtırmaya gerek var mı? Eğer, herhangi bir Vodafone faturalı hat paketi abonesiyseniz, hattınızın roaming'e açık olup olmadığını kontrol ettirip, istediğiniz takdirde Dünyayı Gezen Tarife'nin 17 Vodafone GSM şebeke/ülkesinde sağlamış olduğu avantajlar dünyasına geçebilirsiniz.
  • Avantaj iptali,dondurulması veya devredilmesi durumunda ne olur? İptal veya dondurulan abone,; aynı dönem içinde ihya, çözme işlemi yaptığı takdirde haklarındandan dönem sonuna kadar faydalanır. Devir durumunda devir alan kişi yeni abone gibi işlem görür. Bu paket iptal edilmediği sürece her ay faturaya aylık sabit ücret yansımaya devam eder.
  • Bu paketi iptal etmek için başvurularınızı aşağıdaki kanallardan yapabilirisiniz:"gezen iptal" yazıp 7048'e kısa mesaj göndererek, 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayarak My Vodafone'u tıklayarak Vodafone Cep Merkez'lerinden 7048'i arayarak.
   

Sayfayı Paylaş