Vodafone Cingöz Kampanyası

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Onun adı Cingöz! Güvenliğiniz için onun gözü hep açık!
  Bundan böyle çalışırken ya da alışverişe çıktığınızda aklınız evinizde kalmayacak.
  Bakıcıya teslim ettiğiniz bebeğinizi her an izleyerek içiniz rahat bir şekilde işlerinizi halledebileceksiniz.
  Ya da dilerseniz geceleri işyerinizde neler olup bittiğini görerek güvenliğinizden emin olabileceksiniz.
  Çünkü, artık gece görüşü ve kızılötesi destekli, dört yöne hareket edebilen kamerası ile Cingöz var!
  Nerede olursanız olun, Vodafone 3G ile görüntülü konuşma destekli cep telefonunuzdan Cingöz'e bağlanabilir, evinizi, bebeğinizi ya da işyerinizi Cingöz ile canlı canlı izleyebilirsiniz.

  Faturalı hat abonesiyseniz size özel Vodafone Cingöz Kampanyası ile 18 ay boyunca ayda sadece 20 TL ödeyerek Cingöz'e sahip olabilirsiniz. Üstelik, Cingöz'e ulaşacağınız numarayı ararken her ay 1.000 dakika da Vodafone'dan size hediye!

  Notlar
  • Abonenin Cingöz içerisindeki hattı arayarak karşı tarafı görebilmesi için abonenin görüntülü konuşma destekli cep telefonu kullanması gerekmektedir.
  • Aboneliğini 3G'ye açtırmayan aboneler görüntülü konuşma özelliğinden yararlanamayacakları için Cingöz cihazından faydalanamayacaklardır.
  • Cingöz cihazı içerisinde yer alan ve Cingöz'ü arayan hattın aralarında görüşme yapabilmesi için iki hattın da 3G kapsama alanında yer almaları gerekir; aksi takdirde bağlantı sağlanamayacaktır. 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
  • Aboneliğini 3G'ye açtırmayan aboneler görüntülü konuşma özelliğinden yararlanamayacakları için Cingöz cihazından faydalanamayacaklardır.
   


Sayfayı Paylaş