Vodafone Blackberry Storm Kampanyası (Faturalı Hat)

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Blackberry Storm Kampanyası - Faturalı Hatlar için

  Yeni Blackberry Storm, Türkiye'de ilk kez dünya 3G lideri Vodafone'la!

  Vodafone'a özel tasarlanan BlackBerry Storm, yazı yazmada kolaylık sağlayan ve gerçek bir klavye gibi tepki veren dünyanın ilk "tıklanabilir" dokunmatik ekranına sahip. Cihaz, aynı anda tek ve çoklu dokunuşları takip ederek ekranda etkin dolaşım sağlıyor.

  "Vodafone BlackBerry Storm 9500 Kampanyası" kapsamında, "BlackBerry Internet Service" lisans kullanımını seçip 18 veya 24 ay kullanım süreli alternatiflerden birini tercih eden faturalı bireysel ve kurumsal abonelerimiz, bu yenilikçi ürüne çok özel ödeme seçenekleriyle sahip olurken taahhüt süresi boyunca sınırsız e-posta ve internet kullanıyor.

  Ücretlendirme
  Cihaz Modeli ........Taahhüt Süresi ..........Vodafone Blackberry.......Aylık Paket Tutarı**
  ...............................................................Kullanımı*
  Blackberry Storm
  1 GB (9500)................18 Ay.........................Sınırsız........................89 TL
  Blackberry Storm

  1 GB (9500)..............24 Ay...........................Sınırsız...................... 75 TL
  • * Sınırsız internet kullanımı sadece Blackberry APN'i üzerinden yapılacak olan e-posta veya internet kullanımlarını içermektedir. İlgili Blackberry cihazının bilgisayara bağlanarak modem olarak kullanılmasından, WAP veya diğer APN‘ler üzerinden gerçekleştirilen data kullanımlarından ve ayrıca yurtdışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilir.
  • ** Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  • Vodafone BlackBerry Kampanyası'ndan en az 6 aydır Vodafone abonesi olan ve bireysel veya kurumsal ses tarifelerinden birini kullanan aboneler yararlanabilir. Ayrıca abonelerin en az 6 aydır ödemelerini düzenli olarak yapmış olmaları gerekmektedir.
  • Son 30 gün içerisinde numara taşınabilirliği ile Vodafone'a geçiş yapan ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 100 TL veya üzeri olduğunu ibraz eden aboneler kampanya kapsamına dahil olabileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca BIS (Blackberry Internet Servis) /BES (Blackberry Enterprise Servis) aylık lisans bedeli ve gene taahhüt süresince cihaz üzerinden yapılacak sınırsız e-posta ve/veya internet kullanımı dahildir.
  • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
  • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
  • İlgili Blackberry cihazının bilgisayara bağlanarak modem olarak kullanılmasından, WAP ve diğer APN'ler üzerinden gerçekleştirilen data kullanımlarından ve ayrıca yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamında bireysel aboneler sadece BIS (Blackberry Internet Servis) lisans kullanımından faydalanacak olup, kurumsal aboneler BIS (Blackberry Internet Servis) / BES (Blackberry Enterprise Servis) lisans kullanımından faydalanabileceklerdir.
  • Mevcut abonelerin kampanyaya dahil oldukları tarihi takiben ilk faturalarında seçmiş olduğu paketin aylık tutarı yansıtılacaktır.
  • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
  • BIS (Blackberry Internet Servis) /BES (Blackberry Enterprise Servis) lisans kullanımı başka bir şahsa devredilmez.
  • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı BIS lisans kullanımını iptal etmek istemesi , herhangi bir ses tarifesini kullanmaması, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cezai şart olarak geri kalan aylar son gönderilecek faturaya yansıtılacaktır.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş