Vodafone 3G Mobil İnternet Paketleri

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Mobil İnternet Paketleri-3G İnternet

  Vodafone'un 3G+ fiyat yaklaşımında da fark var! 3G+ farkıyla İnternet Paketleri'nde limitsiz kullanım.

  Mobil İnternet Paketleri'yle hem cep telefonunuzdan, hem de mobil modem sayesinde bilgisayarınızdan dilediğiniz her yerden internete bağlanabilirsiniz. Vodafone tarifelerinin sade ve kolay anlaşılır yapısı, abonelerin ihtiyaçlarına göre en uygun 3G+ internet paketini seçmelerini sağlıyor.

  Fatura Stop" özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile günlük paketlerde maksimum 5 TL / 35 kontör, aylık paketlerde maksimum 100 TL / 700 kontör üstü kullanım ücretlendirilmeyerek abonelere limitsiz kullanım imkanı sağlanıyor.

  Vodafone, hem faturalı hem de ön ödemeli hatlarda, her bütçeye uygun günlük ve aylık 3G+ paketleri sunuyor. Şimdi kendi kullanım alışkanlıklarınıza uygun tarifenizi seçin, 3G teknolojisinin öncüsü Vodafone ile süper hızlı mobil internet deneyimini yaşamaya başlayın.

  Ücretlendirme
  Paket Adı.....................Faturalı...............Ön ödemeli..............Fatura Stop
  Günlük Limitsiz................5 TL..................35 Kontör......................-
  Aylık 250 MB..................10 TL.................70 Kontör..........100 TL/ 700 Kontör
  Aylık 1 GB.....................30 TL.................175 Kontör.........100 TL/ 700 Kontör
  Aylık 5 GB.....................45 TL.......................-..........................100 TL

  Standart Tarife........0,09 kr/ 1 KB........0,005 kontör/1 KB........ 5 TL /35 Kontör
  • Fiyatlara (%18) KDV ve (%5) ÖİV dahildir.
  • Fatura Stop özelliği ve ücretler yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.
  Güncelleme 23.09.2009
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kullanım
  My Vodafone'da servis tercihleri adımında internet (GPRS) hizmetini açarak, 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne arayarak, IVR ve SMS kanallarını kullanarak siz de mobil internet kullanıcısı olabilirsiniz.

  İnternet ve 3G+ hizmetlerini aktif hale getirip bu tarifelerden yararlanmak çok kolay faturalı için "NET PAKET HACMI" , "NET KPAKET HACMI" ni yazarak 3636'ya göndermeniz yeterli. (örn:NET GUN veya NET K1GB)

  My Vodafone'da servis tercihleri adımında 3G hizmetini açarak, 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne arayarak, 3636 IVR ve SMS kanallarını kullanarak 3G abonesi olabilirsiniz. (3G hızında internete cep telefonunuzdan bağlanabilmek için 3G uyumlu bir cep telefonuna ve bilgisayarınızdan bağlanmak için 3G uyumlu bir mobil modem cihazına sahip olmalısınız.)
   

Sayfayı Paylaş