Vicco Çocuk Ayakkabı Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Vicco İlkbahar/Yaz Çocuk Ayakkabı Modelleri
  Vicco-Vicco Modelleri-Vicco Koleksiyonu-Vicco Ayakkabı-Vicco Ayakkabı Modelleri-Vicco Çocuk Ayakkabı-Vicco Kız Ayakkabı-Vicco Erkek Ayakkabı-Vicco Patik-Vicco Patik Modelleri-Vicco Spor Ayakkabı-Vicco Yeni Sezon-Vicco Son Moda-

  Vicco İlkbahar Yaz Koleksiyonu, canlı renk ve desenleriyle çocuklar için kullanışlı ve dayanıklı ayakkabılar sunuyor. Çocuklar için Vicco ayakkabı.

  Çocuklar için oldukça önemli olan ayak gelişimi ancak ortopedik bir ayakkabı ile mümkün olurken; aynı zamanda ayakkabının, çocukların renkli dünyasına hitap eden rengarenk, neşeli ve eğlenceli tasarımlara sahip olması gerekir. Vicco, İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda yer alan tasarımlarıyla 2-12 yaş arası çocuklar için farklı alternatifler sunuyor. Sağlıklı ve renkli ayakkabı seçimi Vicco İlkbahar Yaz çocuk ayakkabıları koleksiyonunda öne çıkıyor.
  Vicco, kız çocukları için pembe, sarı, lila ve fuşya tonlarının ağırlıkta olduğu tasarımlara yer verirken; çiçekler, renkli kurdeleler, boncuklar ve payetleri de öne çıkarıyor. Vicco erkek koleksiyonundaysa çeşitli karakterlerle süslü modeller ön plana çıkıyor. Mavi, lacivert, kırmızı ve haki tonlarının ağırlıkta.

  Vicco, her zaman ayağa tam uyan doğru ayakkabıyı öneriyor.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş