Ve BMW 5 serisini yeniden yarattı!

Konusu 'Bmw' forumundadır ve ot-gu tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Sedan mı? SUV mu? Gerçek bir BMW.
  Büyüleyici stili ve şaşırtıcı donanımıyla Cenevre Otomobil Fuarı'nda premier yapmaya hazırlanıyor...Dünyanın önde gelen üreticilerinin arasında yer alan BMW'nin mühendisleri, BMW’nin efsane kasası 5 serisine farklı bir yorum getirerek, daha zengin donanımlı ve daha prestijli bir araç tasarladı. BMW'nin, 5 Mart'ta kapılarını açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı'na yeniliklerle gelmesi bekleniyor.

  [​IMG]

  Yolları açın SAV'dan sonra PAS geliyor!
  Otomobil sektörünün ilk 'Sportif Aktivite Aracı' (SAV) olarak kabul edilen X6 serisinin izlerini taşıyan yeni 5 serisi, aynı zamanda BMW’nin 1 serisine de benzerliğiyle ön plana çıkıyor. PAS (Progressive Activity Sedan) yani Progresif Aktivite Sedan olarak adlandırılan ve üst segmentte pazara sunulacak olan araç yine BMW X6 gibi dünyada segmentinde tek olmayı hedefliyor.

  Hem sedan, hem de Gran Tourismo

  Alman üreticisi BMW, iki uç konsepti bir araya getirerek ayrıcalığını bir kez daha gösteriyor. Sedan araçların zengin donanımını aratmayan birçok multimedya özelliğe ve elektronik donanıma sahip olan araçta, Gran Tourismo motoru mevcut. Sürücüsüne günlük trafikte birçok multimedya özelliğinin kapılarını aralarken, uzun yolda ise sürücüye güven vermeyi planlıyor.

  Led ışık sistemiyle donatılmış ferah ve lüks iç tasarımı, yüksek ve ergonomik oturma pozisyonu, sürücü - kokpit odaklı konsol tasarımı, yön göstergeleri, büyük yan camlar, panoramik cam tavan, 7 serisi ile aynı kapasiteye sahip geniş bagaj hacmi ve melez tasarımıyla ilgi odağı olması bekleniyor. 4998 mm uzunluğa, 1559 mm yüksekliğe ve 2207 mm genişliğe sahip aracın aks mesafesi ise 3070 mm ve motorununda V8 olması gelen haberler arasında.
  Evren KOTOĞLU
  16.02.2009, Pazartesi
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

 3. ot-gu Genel Sorumlu

Sayfayı Paylaş