Vakko 2011-2012 Sonbahar/Kış Bayan Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Vakko 2011-2012 Sonbahar/Kış Bayan Modelleri
  Vakko Kadın Sonbahar-Kış 2011 koleksiyonu; Reality, Intellectual, Relaxing, Eccentric ve Dreamy isimli 5 ana temadan oluşuyor.
  İlham kaynağı hayatın ta kendisi olan Vakko Kadın Sonbahar-Kış 2011 koleksiyonu; "Reality" (gerçek), "Intellectual" (entellektüel), "Relaxing" (dinlendirici), "Eccentric" (aykırı) ve "Dreamy" (rüya gibi) temalarından oluşuyor.

  Vakko Kadın Sonbahar-Kış 2011 koleksiyonunda bordo, petrol, kobalt, zümrüt yeşili, mor, kırmızı ve lacivert gibi derin renklerin yanı sıra siyah, beyaz ve gri renkleri hakim. Deri ve ışıltılı kadife detaylarla zenginleşen elbiseler, dar volanlı etekler, ipek gömlekler, kusursuz kaşmirler, dökümlü pantolonlar, binici pantolonları, vücudu saran ceketler ve kürkler yer alıyor.

  Aksesuarlarda; büyük renkli çantalar, yılan derisi portföyler, göz kamaştıran taşlı portföyler, deri eldivenler ve kürklü şallar adeta birbiriyle yarışıyor. Binici çizmeleri kadar düz bağcıklı erkek ayakkabılar, sivri burun topuklular ve vizon kürklü ayakkabılar da bulunuyor.
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş