Vajina Daraltma Ameliyatı Nasıl Yapılır

Konusu 'Sağlık-Genel' forumundadır ve elif tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Vajina Daraltma Ameliyatı Nasıl Yapılır
  vajina daraltma ameliyatı sonrası, vajina daraltma ameliyatı fiyatı ne kadar, vajina daraltma ameliyatı olanlar, vajina daraltma ameliyatı yaptıran varmı,

  Vajina daraltma ameliyatları genellikle lokal anestezi (bölgesel uyuşturma) şeklinde yapılır, ancak hastanın isteğine göre uyutma sağlanarak da yapılabilmektedir.

  Vajina daraltma operasyonu ortalama olarak 30-40 dakika süren bir ameliyattır.

  Dikişler genellikle görünmeyen şekilde alt tarafta kalmaktadır, ancak 3-4 dikiş işi yüzeyde görülebilir, ancak rahatsız edici bir boyuttta olmayacaktır.

  Vajina daraltma ameliyatından ortalama olarak 2 hafta – 4 hafta arasından sonra cinsel ilişkiye girilebilmektedir. Bu durum dikişlerin ne kadar hızlı sürede iyileştiğine de bağlıdır. Bu süreden sonra operasyondan kaynaklı bir acı duyuluyorsa ilişkiye girmeye çalışmamalı ve doktorumuza başvurmalıyız.

  Vajina daraltma ameliyatının fiyatları, vajina estetiği ameliyatlarının fiyatları genellikle ameliyat olduğunuz hastaneye, hekime, ameliyatta kullanılan anestezi yöntemlerine kadar değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak fiyatları ise 2500 – 5000 TL arasında değişmektedir.
   


Sayfayı Paylaş