Uzungölde Ne Yapılır, Neler Yapılır

Konusu 'Turkey' forumundadır ve GamZe tarafından 18 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Uzungölde Ne Yapılır
  Uzungöl; bir ailenin tatilinde arayabileceği tüm güzelliklerin bulunduğu bir köy, yaylave eğlence yeridir. Pansiyonları, alabalık lokantaları, küçük resort tipi otelleri, bungolav evleri ve doğal manzarası ile az bulunur güzellikte gezi ve konaklama yeridir.

  Uzungöl doğal manzara izleme, yürüme, tırmanma ve botanik (bitki örtüsü incelemeleri) turizmine uygun bir yerdir. Karadeniz’in her köşesi doğanın farklı bir güzelliğini sunuyor ziyaretçilerine… Uzungöl de bu geleneği bozmuyor. Gölün çevresi tamamen ormanlarla kaplı… Gölün güzel manzarasını gördüğünüzde bu manzaranın kartpostalları neden süslediğini daha iyi anlayacaksınız.

  Bölgede birçok yayla ve irili ufaklı göl var. Buraları mutlaka gezmelisiniz. Gerçi bu göllere araçlarla ulaşmak imkansız; fakat bir yandan spor yaparken bir yandan da temiz havası ve yeşiliyle ünlü yaylaları ve gölleri gezmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin. Mutlaka gezi ve spor amaçlı yürüyüşlere katılın!… Bölgede konaklamaya çok uygun, temiz tesisler var. Çok özenli hizmet veren bu tesislerin bir kısmı bungalov olarak inşa edilmiş. Göl manzaralı bu tesislerde konaklamak çok keyifli olacak…
   


Sayfayı Paylaş