Uzun Boylu Erkeklere Yakışan Ceket Modelleri

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Uzun Boylu Erkeklere Uygun Ceket Modelleri

  Uzun boylu erkekler giyim konusunda bir çok hata yapıyorlar. Önemli olan neyi nasıl giyinecekleri. Bu konuda bir çok erkek fiziğini bilinçsizce kullanarak giyim hatası yapıyor. Doğru giyim tarzını yakaladıkları zaman bir manken havasına dahi bürünebilirler. Bu zor birşey değildir. Bir kaç kuralı iyi kullanmak gerekiyor. İster salaş, ister klasik giyinin bu kurallar çok işinize yarayacak.

  Uzun boylu erkekler özellikle tek düğmeli ceketleri tercih etmekteler ancak uzun boylu erkeklere 3 düğmeli veya 5 düğmeli ceketlerde çok yakışmaktadır. Özellikle tek düğmeli ceket tercih ediyorsanız ceketinizin arkasında mutlaka tek yırtmaç olmalıdır. Uzun boylu bir erkeğin ceket seçimi fit bir ceket seçimi ise mutlaka bu ceketin kollarınında fit olması gerkemketedir aksi taktirde hiç hoş olmayan bir görüntü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Düğmeli ceket tercih ediyorsanız özellikle 3 düğmeli yada 5 düğmeli arkasında mutlaka iki yırtmacı bulunmalıdır bu tarz bir ceket çok hoş durur uzun boylu erkeklerde.

  Spor ceket giyindikleri zamanlarda ise üstlerine tam oturan içine giydiği polar gibi giysilerle kombinleyecekleri bir ceket seçmeleri onlar için doğru seçim olacaktır. Klasik giyimde ise belden oturmalı ceketler gayet hoş duracaktır.
   


Sayfayı Paylaş