Uykusuzluk Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 13 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Bir tek o sahitti son aksaminda Yeniden yanarim her yanisinda Ben gibi kimsesiz köse basinda Bir sokak lambasi bir ben uykusuz Nöbetteyim sokaklarda Gözlerim hep safaklarda Sense benden uzaklarda Bir gece bekçisi bir ben uykusuz.

  Gecenin en güzel melekleri senin yanı başında olsun. Sevgim seninle birlikte göklere doğru yükselecektir.

  Gözlerime yine bir gram uyku girmiyor sevgilim, sabah ettim yine uykusuz gözlerim seni özlemiş bekliyor. Uykumun gerçeği sen olduğunu benden uzaklaşarak gösterdin.

  iyi geceler Sana Bebeğim. Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir biLmiyorum Rüya Desen Seni hayal ediyorum. Seninle Yaşıyorum Sadece uyuyamıyorum.

  Masum bir gecenin ardından rüyamızı en güzel şekilde görebiliriz uykuların her daim yanında olsun.

  Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim..

  Nasil unutulur böyle sevgiler Neler yasamistik bir düsün neler Her kösede durur senden gölgeler Var git gözlerimden, var git bu aksam Aldigim her nefes seni fisildar Gelir ta kalbimden vurur sarkilar Sana mi sözlenmis bütün aksamlar Var git anilardan, var git bu aksam..

  Ne olur bu gece uykumu bölme Var git düslerimden, var git bu aksam Tam unuttum derken aklima düsme Var git hayalimden, var git bu aksam.

  O seni düsünmek yok mu Geceler dolusu seni düsünmek Sarilmak karanliklara sen diye Sen diye kucaklamak yorgani oksamak, öpmek O seni beklemek yok mu Her gün sabahlara dek uykusuz beklemek Ahh, ayak sesleri, kapi gicirtilari bilemezsin Bir defa yasamaktir o, bin defa ölmek..

  O senli yillara bir çizgi çekip Gönül defterini kapattim iste Hasretle yanmaya degmezsin deyip Gözümde yaslari kuruttum iste

  Pişmanlıkların önüne geçmemiz gerekir en rahat düşüneceğimiz zaman uykuda olduğumuz zamandır.

  Saatler birlikte sabahları döndürmektedir. turkeyarena Zamanla hayatımız daha renkli güzel bir hal alacaktır.

  Saatler sabahi çaliyor yine Bir gece lambasi bir ben uykusuz Kulagim hep senin ayak sesinde Bir su kaldirimlar bir ben uykusuz

  Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum..

  Simdi bu pismanlik bimem ki niçin Kaybeden sen oldun yan için için Unutmaz demissin sen benim için Aldandin sevgilim unuttum iste Sevgisiz yanar mi sevda ocagi Belliydi bu askin yok olacagi Söndürdüm içimde o yanardagi Yarali gönlümü avuttum iste..

  Uykumun en tatlı olanı seninle birlikte uyanmam olmuştur.

  Ve seni kaybetmek yok mu Bulduktan sonra seni kaybetmek Iste o beni yakan, yikan, solduran Ses versem de duyamazsin artik Yüregimde kan, gözlerimde kan, dudaklarimda kan ve uykusuz geceler..

  Yagmur istiyorsan gözyasima bak Yangin istiyorsan yüregime bak Ne olursun beni benimle birak Var git gözlerimden, var git bu aksam..

  Yağmur tanesi gibi gözlerinden akmak isterim, yangınlar yanmış yüreğimde söndüren gözyaşların olacaktır.

  Yarali yüregim her an pusuda Safakla dönersin hani olur ya Simdi bütün sehir derin uykuda Bir su yarali gözler bir ben uykusuz..

  Yıllar önce gönül defterini kapatmama rağmen gözüme asla uykum girmiyor.
   


Sayfayı Paylaş