uyarıyorum mel'un mihre dikkat edin......

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 12 Mart 2008 başlatılmıştır.

 1. abdulkadir Well-Known Member


  NUR TV'ye DİKKAT !UYARIYORUZ...NUR TV'de sürekli konuşan ve kendisini Allah'ın Rasûlu diye kamuoyuna tanıtan; sahte, şarlatan Mehdi(!) İskender Evrenesoğlu (İskender Ali Mihr)'in gerçek yüzünü ortaya çıkarıyoruz.


  Bu sahte peygamberin bir kaç dümenini ve şeytani oyunlarını aşağıda maddeler halinde belirtiyoruz;
  "Kuranda 3 bin ayet vardır"
  "Allah ile konuşuyorum"
  "Ben Resulüm"
  "65 milyon insanda, 5 milyonu cennete gidecek"
  "Alnındaki beni göstererek, “ bunun ( peygamberliğine ) bir işaret olduğunu” belirtmesi ".

  Resül olduğunu iddia eden evrenesoğluna katılıyorum. Bu konuda doğru söylediğini kesinlikle kabul ediyorum. Kendisi şuan yeryüzünde şeytanın elcilerinde biridir. Kendisinde öncede nice sahte peygamberler geldi . Hepsi kendini ve cevresindeki üc beş insanı helak etmekten başka bir şeye yaramadı.
  En son çıktığı “ Ceviz Kabuğu “ programında muhatabı tarafından rezil edilen ve hatta yüzüne fatiha suresini bile okuyamadığı için stüdyoyu terk eden bu zat bir de resul’luk iddiasında bulunmaktadır…!!!
  Tabii sormak lazım : Bu TV yayınını yaparken sana destek veren şeytan üçgenlerini de acıklama cesaretini gösterebilecek misin.
  Hatta haşa indiği iddia edilen surelerden bazıları mesela "ERBAKAN SURESI; DEMIREL SURESI" falan. Yani güler misin ağlar mısın!Kur’an ayetlerini cımbızla cekip ön ve arkasındakilerden irtibatını koparıp istediği gibi anlamlar yüklemesi , 1400 senedir hiçbir İslam müfessirinin yapmadığı yorumlar yapması, yani kısaca bir konusmasında kullandığı ayetleri ve onlara yüklediği anlamı daha sonra evde sakin kafa ile sıra ile açıp inceleyince sadece adama kızmak ile kahkahalarla gülmek arasında bir konumda kalıyorsunuz… Allah ıslah etmeyecekse bir an önce kahreylesin
  Önemli Not: Bu zat diyanet teşkilatı tarafından her an takip edilmektedir.Her toplantısına mutlaka bir görevli gönderilmektedir.Peki neden onun oturum çağrılarına cevap verilmemektedir sorusun cevabını , yine onu izlemekte olan diyanet görevlisi ağzı ile verelim : Onu muhatap almak onun reklamını yapmaktır…”


  SEVGİLİ PEYGAMBER EFENDİMİZ (s.a.v) UYARMIŞTI....Gerçek MEHDİ gelmeden 30 tane yalancı peygamber çıkacaktır...demişti....

  Lütfen herkesi uyaralım.....
   


Sayfayı Paylaş