Ünlülerin şaşırtan sırlar ortaya çıktı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ot-gu tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Ünlülerin geçmişteki hayal kırıklıkları

  Sezen Aksu
  Türk Pop Müziği´nin Minik Serçesi Sezen Aksu´nun, ´Haydi Şansım´ adlı albümü sadece 50 adet satınca sanatçı büyük bir şok yaşadı. Bu 50 albümü ise kendisi ve tanıdıkları almıştı.

  Yılmaz Erdoğan
  Ferhan Şensoy´la birlikte en az yirmi kişinin 'Senden tiyatrocu olmaz' dediği Yılmaz Erdoğan tiyatrocu olmakla kalmayıp kendi tiyatrosunu kurdu.

  Ozan Güven
  Ozan Güven şaşı olduğu gerekçesiyle zamanında konservatuara alınmadı.

  George Clooney
  Depremden çok korkan Clooney evinde Max adındaki 80 kiloluk domuzuyla yaşıyordu.

  Zeynep Casalini
  Fakat kaderin bir cilvesidir ki, bu sözü söyledikten 10 yıl sonra Popsav Ödül Töreni´nde Zeynep Casalini´ye En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı Ödülü´nü kendi elleriyle verdi. Ayrıca Hakan Peker Casalini´ye 'Senden şarkıcı olmaz' dedi.

  Julia Roberts
  17 yaşında New York´taki kız kardeşinin yanına oyuncu olmak için geldi. Daha sonra ´Click´ adlı mankenlik ajansına dahil oldu. Ta ki oyuncu olan erkek kardeşi Eric Roberts, ona ´Blood Red´ adlı filmde bir rol ayarlayana kadar.

  Jack Nicholson
  Jack Nicholson babası tarafından küçük yaşta terk edildi. Yıllarca büyükannesinin annesi, annesinin de ablası olduğuna inanarak yaşadı.

  Brad Pitt
  ´Seven Years in Tibet´teki (Tibet´te Yedi Yıl) rolü yüzünden Çin´e girmesi yasaklandı...Matrix´te Keanu Reeves´in rolü için asıl düşünülen isim oydu...

  Bruce Willis
  Ünlü aktör, BruceWillis aynı zamanda bir müzisyen. ´Respect Yourself´ adlı albümü 1987 Ocak ayında 5 numaraya kadar yükseldi...

  Kevin Costner
  Hollywood´a geldikten sonra filmlerde rol kapana kadar tır şoförü, balıkçı ve tur organizatörü olarak çalıştı.
   


Sayfayı Paylaş