Ünlülerin Saç Rengi Sırları

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Pelin tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Ünlülerin Saç Rengi Sırları

  Hayranlıkla izlediğiniz yıldızlar kadar çekici görünmek, dikkat çekici saçlara sahip olmak için saç renkleriyle ilgili sırlarını öğrenin!

  [​IMG]
  Jaclyn Smith

  Jaclyn Smith’in saçları gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız kuaförünüzden “kahverengi üzerine orta düzeyde karamel uygulandıktan sonra, badem sarısı gölegeler serpiştirmesini” isteyin. Gölegelerin kalınlığının nasıl olması gerektiğini saç stilistinizle paylaşın. Jaclyn’in saçları boyama ve röfle olmak üzere çift işlemden geçirilmiş. Çikolata renkli kahverengi saçlarına uygulanan güneş rengi röfle ona yumuşak, ışıltılı bir görünüm sağlamış. Bu renk her yaş ve cilt tipine sahip kadına uygundur. Esmer kadınlara ise daha genç ve seksi bir görünüm katar. Kızıl ve kül tonlarından uzak durulması tavsiye edilir, doğala yakın ya da altın kahve renkli saçlarda sonuç daha tahmin edilebilirdir.


  [​IMG]

  Miley Cyrus
  Saç stilistleri saçlarınızı Miley Cyrus’un saçları gibi renklendirmeye karar vermeden önce, onun saç stili anlamanın çok önemli olduğunu belirtiyor. Kızıl kahve rengi saçlara bal rengi röfle uygulanmış. Bu uygulama sarışın ya da kumral kadınların gözlerini daha çok ortaya çıkarıyor. Eğer saçlarınız dalgalıysa çok daha iyi. Ancak bu rengi evinizde elde etmeye çalışmayın. Bu şekilde renklendirilen saçlarınızı yıkadıktan sonra büyük yuvarlak bir fırça ile tarayıp dalgalandırarak kullanın.

  [​IMG]

  Janet Jackson
  Yaşam dolu Janet Jackson’ın görünüme sahip olmak istiyorsanız, saç stilistinizden sıcak kahverenginin üzerine karamel ve bal rengi röfle uygulamasını isteyebilirsiniz. Bu renk koyu tenli ya da bronz kadınlar için idealdir. Yaş ilerledikçe daha uzun saçlara uygulanması en uygun olanıdır. Bu rengi 16 yaşında ya da 40 yaşında kullanabilirsiniz. Saçlarınızın daha havalı ve ışıltılı görünmesi için besleyici ve koruyucu spreyleri kullanabilirsiniz.

  [​IMG]

  Marcia Cross
  Her zaman çok iyi bir seçim olarak nitelenen Marcia Cross’un saç rengi kuaförlerin ilk önerisi.. Marcia’nın saç rengi ikonik stilde uygulanan güzel bir kızıl. Üst düzey, asil görünümlü kadınların ya da çalışan kadınların tercihi ‘couture saç’ olarak adlandırılan bir uygulama.. Saç stilistinizden ikonik parlak kızıl bir saç yapmasını isteyin. Bu rengi evde elde etmeye çalışmayın. Profesyonel birine başvurun, Kerestase şampuan ve düzeltici rengi uzun süre korumanızı sağlayabilir.

  [​IMG]

  Denise Richards
  Denise Richards’ın bu saç rengine sahip olmak istiyorsanız saç stilistinizden “röfle ve gölge” yaptırmasını isteyin. Bu saç stili sayısız insanda ve yaşta oldukça hoş durur. Bu rengi yine evinizde elde etmeye çalışmayın, koşarak kuaföre gitmek zorunda kalabilirsiniz.

  [​IMG]

  Mariah Carey
  Mariah Carey’in saç rengine sahip olmak isteyen kadınlara saç stilistleri hemen aynı ten rengine sahip olup olmadıklarını soruyor. Eğer ten renginiz Mariah’ın ten rengi gibiyse hemen bir kuaföre gidin ve kahverengi saçlarınızın rengini açtırın ve sarı gölgeler uygulatın.
   


 2. KaraMelek Well-Known Member

  onlar profesyonel ellerden çıkıyor biz burda gitsek şu renkten istiyoruz desek dahi alakasız renkler çıkıyor ortaya
   

Sayfayı Paylaş