Ünlülerin Saç Modelleri 2009

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Pelin tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Alicia Keys

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  İşte 28 Haziranda çıkardığı Songs İn A Minnor albümü ile dikkatleri üzerine çeken 20'li yaşlardaki Alicia Keys'in saç modellerinden örnekler.. Alicia Keys şu sıralara Bilboardların tepelerinde en güzel saç modelleri ile salınmaya devam ediyor. 2009 Saç Modasının da habercisi olan Alicia Keys saçları değişik stillerde olmasına rağmen yüz tipine nasılda uymuş değilmi?
   


 2. Pelin Super Moderator

  KATİE HOLMES

  [​IMG]

  KATİE HOLMES

  İşte ünlü yıldız Katie Holmes'in en yeni Saç Modeli... İnanılmaz bir güzelliğe birde uyumlu bir Saç Modeli ve Makyajla harikalar yaratmak ihçte zor değil. Sizde Saç rengini ve Saç Modelini belirlemeden önce uzman bir kuaförle görüşerek yüz tipiniz, uygun makyaj tarzı ve saç tipi belirleyin. Belki yıllardır hep yanlış saçı modelini taşıyorsunuz ve bir türlü kendinizi iyi hissedemiyorsunuz. Olamaz mı?
   
 3. Pelin Super Moderator

  PARİS HİLTON

  [​IMG]

  PARİS HİLTON SAÇ MODELİ
  Ünlü yıldız Paris Hilton her zaman olduğu gibi attığı her adım da kendisinden söz ettirmeyi başarıyor. Özlellikle son zamanlarda gündemi en çok meşgul eden konu Paris Hilton'un Saç Modelleri. Ünlü yıldız, durmaksızın değiştirdiği saç modelleri ile hayran kitlesinin de kendisini izlemesini ve Saç Modasını, Saç Trendlerini, Saç Kesim şekillerini takip etmelerini sağlıyor.
   

Sayfayı Paylaş