Ünal Aysal'dan 3 Yıldız Müjdesi

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve ot-gu tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Ünal Aysal'dan 3 Böcek Müjdesi

  Sarı-kırmızılı kulüp başkanı Ünal Aysal, bu sezonki transferler için çilek yerine böcek benzetmesi yaparken, "Stoper, sol bek ve orta sahaya birer isim düşünüyoruz. Galatasarayda oynayacak kalitede olsa hepsini yerli alırım" dedi.

  Yapılacak transferlerle ilgili konuşan Başkan, "Bu sene çilek yok, böcek var. 3 tane transfer yapacağız. İyi bir stopere iyi bir sol beke iyi bir defansif orta saha ihtiyacımız var. Melo gitse de kalsa da bir tane defansif orta saha transfer edeceğiz" dedi.

  [​IMG]

  Yabancı kontenjanına da karşı çıkan Aysal, şöyle devam etti: "Türkiye'de Galatasaray'da oynayacak kalitede futbolcu bulsam hepsini yerli alacağım. Ama yok. Sen de yabancı oyuncuyu kısıtlıyorsun. O zaman bana 'Avrupa'ya giderken tek kolunu bağla öyle git' diyorsun. Avrupa maçlarında rakip iki kolunu kullanıyor sen tek kolla boks yapıyorsun. Yabancı sınırı kalkmalı. Futbolda Avrupa Birliği'ne girdik. Ama kendi ülkemizde hala Avrupalı'ya, yabancı oyunculara engel getiriyoruz. Bu yanlış bir sistem. Yabancı oyuncu konusunda elbette bazı kısıtlamalar olabilir. Mesela 30 yaş limiti koy. Bunu anlarım. 33-35 yaşındaki futbolcuları getirme denir. Bu mantıklı olur ve bunu kabul ederim."
   


Sayfayı Paylaş