Ücretinizi Yarıya indirin Dediler!

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 7 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Sarı-Lacivertli Yönetimi’nin erkek voleybolculara, “Ya ücretlerinizin yarıya indirilmesini kabul edin ya da kendinize takım bulun” tebligatı verdiği, İvan Miljkoviç’in menajeri tarafından doğrulandı.FENERBAHÇE’de erkek voleybol takımı oyuncularına yönetimin, “Ya aldığınız ücretlerin yarıya indirilmesini kabul edin ya da kendisine takım bulun” tebligatı yaptığı yönündeki haberimizin doğru olmadığı sarı lacivertlilerin resmi sitesinden yalanlanırken, Cuma günkü gazetedeki haber takım içindeki bir oyuncunun menajeri tarafından doğrulandı.

  Teklif yaptılar
  Fenerbahçe Kulübü resmi sitesinden böyle bir tebligatın yapılmadığını ve böyle bir karar almadıklarını duyursa da, sarı lacivertlilerin yıldızı Sırp İvan Miljkoviç’ın menajeri Mira Polio, kendilerine böyle bir tebligatın yapıldığını söyledi. Polio ile xx 335 xxx 160 numaralı telefonundan görüştük. Haberimizin doğru olduğunu belirten Polio, “Bize böyle bir teklif yapıldı. Ancak bu öneriyi kesin olarak kabul etmeyeceğimizi belirtti. Kulüpten bize bir yazı geldi ve İvan’ın ücretinde indirim istendiği belirtildi. Kabul edilebilir bir durum değil” diye konuştu.

  Potada da aynısı olmuştu
  F.BAHÇE, İvan’ı geçen sezon Yunanistan’ın Olypiakos takımından transfer etmiş ve Türk voleybolu için kendisine rekor bir ücret ödemişti. Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe kadın basketbol takımında yüksek ücret alan oyunculara da şike soruşturması sonrası küçülmeye gidileceği için kendilerine kulüp bulmaları söylenmiş, ancak bu haberler de resmi siteden yalanlanmıştı.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş