Twitterda Spam Yediğini Nasıl Anlarsın

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Spam Olarak İşaretlenen Twitter ProfillerininSonucunun Spam Olup Olmadığını Nasıl Anlarsın

  Twitter'da spam hesap olarak işaretlenen bir profilin Twitter tarafından incelenip incelenmediğinden emin olabileceğiniz çok yararlı bir servis var: Later, Spam!

  Later, Spam! Twitter'daki spam işaretleme aracını kullanmak yerine var olan Twitter hesabınızla bağlanarak spam olan ve de istemeyen Twitter hesaplarını işaretlemenizi ve de bunun Twitter yönetimi tarafından değerlendirilip değerlendirilmediğinden emin olmanızı sağlayan oldukça yararlı ve pratik bir spamla savaşma aracıdır.

  upload_2015-2-23_14-44-49.png

  Later, Spam! aracına Twitter profiliniz ile otomatik giriş yapıp, o anda size mention yapanları listeliyorsunuz. Bunlar arasında spam olduklarını düşüdüğünüz hesapları mavi renkli SPAM? düğmesine basarak işaretliyorsunuz. Ardından bu işaretlenen hesaplar Later, Spam! aracı tarafından takip edilerek Twitter tarafından spam olarak onaylanıp onaylanmadığı belirlenebiliyor.

  Eğer işaretlenen hesap Twitter tarafından spam olarak onaylanırsa, bu hesap artık yeşil renkli SPAM düğmesi olarak gösteriliyor. Diğer türlü sadece Twitter üzerinden spam olarak işaretlenen hesapların son durumundan hiçbir şekilde zaten haberdar olamıyorsunuz.
   


Sayfayı Paylaş