Twitter'da Beni Takip Etmeyenleri Nasıl Görürüm

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Twitter'da Beni Takip Etmeyenleri Nasıl Bulurum

  Twitter'da herkes en yüksek takipçi sayısına ulaşmaya çalışır. Bunun için birilerini takip etmeye başlar. Bu şekilde takip ettiği kişinin de onu takip edeceğini düşünür. Aslında bu mantık işe yarar. Ama daha sonra bu şekilde elde ettiğiniz takipçiler takip etmekten vazgeçmeye başlarlar. Bazı insanlarda ilk başta sizin takipçi olmanız için sizi takip etmeye başlarlar siz takipçi olduğunuz zaman sizi takip etmekten vazgeçerler. Bu hoş olmayan duruma bir çözüm bulmak için insanlar unfollowerları tespit etmeyi hep gerekli görmüştür.

  Bunun için bir çok internet sitesi mevcut. Bu internet sitesi araçları sayesinde kim sizi takip etmiyor veya sizi takip edipte sizin takip etmediğiniz insanlar kim basit bir şekilde görebilir. O internet sitesi üzerinden tek tıkla takip gerçekleştirebilir ya da takipten vazgeçebilirsiniz. İşte bu siteleri sizlere tanıtacağım;

  Who Unfollowed Me

  Web adresi: http://who.unfollowed.me

  Bu siteye kolayca üye olarak sizi takip etmekten vazgeçenleri öğrenebilirsiniz. Twitter hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan “who unfollowed me lite”a tıklayın daha sonra “check unfullowers”a tıklayın.

  İlk buton önbelleğe alınmış kişiler listesini, ikinci buton şu anki listenizi gösterir ve birbiriyle karşılaştırarak otomatik olarak sizi unfollow yapanları listeler. Site dili şu anda sadece İngilizce ama kullanımı oldukça basit.

  Qwitter

  Web adresi: http://useqwitter.com

  Twitter hesabınızla giriş yapabileceğiniz Qwitter’ın ücretsiz versiyonu ile 1 twitter hesabını kimlerin unfollow yaptığını öğrenebilirsiniz. Aylık 2$ olan ücretli versiyonu ile çok sayıda twitter hesabını kimlerin unfollow yaptığını, kimlerin takip ettiğini ve hangi twitt’lerin retweet yapıldığını görebilirsiniz.

  Bu sitenin bence en avantajlı yolu hangi twitter takipçilerinin “bot” yani otomatik olduğunu ve spamcileri göstermesi.

  Goodbye Buddy

  Web adresi: http://www.goodbyebuddy.com

  Twitter hesabınızla giriş yapabileceğiniz Goodbye Buddy’e her giriş yaptığınızda güncel twitter listenizi bir önceki takipçi listenizle karşılaştırarak kimlerin sizi unfollow yaptığını gösteriyor. Ücretsiz versiyonu 30 kişiye kadar unfollow yapan kişilerin listesini gösteriyor.

  JustUnfollow

  Web adresi
  : http://www.justunfollow.com

  Bu servisle sadece sizi unfollow yapanları öğrenmekle kalmayıp siz de otomatik olarak onları unfollow listenize alabilirsiniz. Sitenin avantajı ara yüzünün Türkçe olması. Twitter ve Instagram hesaplarınızla giriş yapabilirsiniz.

  Yukarıdaki twitter servisleri unfollow yapanları kolayca ve ücretsiz olarak (belirli bir sayıya kadar) öğrenmenize imkan tanıyor. Bir kaç twitter hesabını aynı anda kullanmak isterseniz NutshellMail gibi profesyonel hizmetlerden birini kullanabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş