Twittera Fotoğraf Yüklemek

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Twittera Fotoğraf Yüklemek İçin;

  Twitter’a nasıl fotoğraf ve videolarınızı yükleyebilmeniz için öncelikle twitpic.com ve yfrog.com web sitelerini ziyaret ediyorsunuz. Sitlerin üst kısmında Log in with twitter linklerine tıkıyorsunuz ve sisteme Twitter hesabınızla giriş yapıyorsunuz.

  İlgili linlklere tıklayıp Twitter hesabınızla giriş yaptığınızda twitter hesabınıza yönlendirileceksiniz. Twitter hesabınız üzerinde ise sizden bu uygulamalar için izin vermeniz istenecektir. Uygulamaya izin ver linkine tıkladığınızda ise fotoğraf yüklemeye başlayabilirsiniz anlamına gelir.

  [​IMG]

  Twitpic, web adresine Twitter hesabınızla giriş yapıp uygulamaya izin verdiğinizde, sağ üst köşede bulunan “upload photo or video” linkine tıklıyorsunuz. Bilgisayarınızdan istediğiniz herhangi bir görseli veya kısa süreli maksimum 90 saniyelik videolarınızı yükleyip paylaşabilirsiniz. Yfrog web adresi içinde tıpkı Twitpic adresinde yaptıklarınızı yaparak fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz ortam dosyaları, otomatik olarak twitter hesabınızda yayınlanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Twitter ve Yfrog fotoğraf yükleme hizmetleri mobil cihazlar için twitter uygulamalarında da mevcuttur.

  Cep telefonunuzun işletim sistemine uygun programı seçip yükleyerek telefonunuzdan resim ve videolarınızı Twitter’da paylaşabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda twitter kendi fotoğraf yükleme servisinide hizmete sokacağını unutmamak lazım. Çok yakın bir zamanda özellikle mobil uygulamalar sayesinden hiç bir ekstra araca ihtiyaç duymadan fotoğraf ve video’larınızı mobil cihazınızdan kolaylıkla paylaşabileceksiniz.
   


Sayfayı Paylaş