Twitter Unfollow Yapanlar

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Twitter Unfollow Yapanları Online Öğrenin

  Twitter Unfollow takip edileni takip etmekten vazgeçmektir.Bunu genellikle başta önüne geleni follow'lar (takip etmeye) ve kendisinin de takip edilmesini sağlar.Bu kişiler belli bir follower sayısına ulaştığında ise karizmatik, cool görünmek için following sayısını düşürmesi gerektiğine inanır hızla unfollow yapıp takip ettiklerini düşürür. Kısacası asıl konumuza gelecek olursak sizi takip etmekten vazgeçenlerin kim olduğunu öğrenmek için aşağıdaki sitelerden sizi unfollow yapanları öğrenebilirsiniz.

  Who Unfollowed Me

  Web Sitesi: http://who.unfollowed.me

  Bu siteye kolayca üye olarak sizi takip etmekten vazgeçenleri öğrenebilirsiniz. Twitter hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan “who unfollowed me lite”a tıklayın daha sonra “check unfullowers”a tıklayın.

  İlk buton önbelleğe alınmış kişiler listesini, ikinci buton şu anki listenizi gösterir ve birbiriyle karşılaştırarak otomatik olarak sizi unfollow yapanları listeler. Site dili şu anda sadece İngilizce ama kullanımı oldukça basit.

  Qwitter

  Web Sitesi: http://useqwitter.com

  Twitter hesabınızla giriş yapabileceğiniz Qwitter’ın ücretsiz versiyonu ile 1 twitter hesabını kimlerin unfollow yaptığını öğrenebilirsiniz. Aylık 2$ olan ücretli versiyonu ile çok sayıda twitter hesabını kimlerin unfollow yaptığını, kimlerin takip ettiğini ve hangi twitt’lerin retweet yapıldığını görebilirsiniz.

  Bu sitenin bence en avantajlı yolu hangi twitter takipçilerinin “bot” yani otomatik olduğunu ve spamcileri göstermesi.

  Goodbye Buddy

  Web Sitesi: http://www.goodbyebuddy.com

  Twitter hesabınızla giriş yapabileceğiniz Goodbye Buddy’e her giriş yaptığınızda güncel twitter listenizi bir önceki takipçi listenizle karşılaştırarak kimlerin sizi unfollow yaptığını gösteriyor. Ücretsiz versiyonu 30 kişiye kadar unfollow yapan kişilerin listesini gösteriyor.

  JustUnfollow

  Web Sitesi: http://www.justunfollow.com

  Bu servisle sadece sizi unfollow yapanları öğrenmekle kalmayıp siz de otomatik olarak onları unfollow listenize alabilirsiniz. Sitenin avantajı ara yüzünün Türkçe olması. Twitter ve Instagram hesaplarınızla giriş yapabilirsiniz.

  Yukarıdaki twitter servisleri unfollow yapanları kolayca ve ücretsiz olarak (belirli bir sayıya kadar) öğrenmenize imkan tanıyor. Bir kaç twitter hesabını aynı anda kullanmak istersenizNutshellMailgibi profesyonel hizmetlerden birini kullanabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş