Twitter Profil Resmi Nasıl Yüklenir

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Bilgisayardan ve Mobil Olarak Twitter Profil Resmi Nasıl Yüklenir?

  Twitter profil resmini değiştirmek aslında çok kolay arkadaşlar.Sandığınız kadar zor değil öncelikel yapmanız gereken şey Twitter anasayfasındayken profil fotoğrafınız boş olsa bile üzerinde durun mouse ile, o alanda sağda düzenle butonu belirecektir bu butona tıklayın göremediyseniz yukarıdaki dişli çark simgesine tıklayıp ayarlar dedikten sonra sol profil seçeneğine tıklayın.

  Bu alanda profil resminizi değiştirebilirsiniz, bunun için fotoğrafı değiştir seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.Daha sonra sırasıyla fotoğraf yükle, fotoğraf çek veya kaldır seçeneklerini göreceksiniz buradan dilediğiniz kısmı seçin. Fotoğraf yükle dediğinizde bilgisayarınızdan bir resim seçersiniz, sonra da tamam deyin, ardından en aşağıda değişiklikleri kaydet dediğimizde profil resminizi yüklemiş/değiştirmiş olursunuz. Eğer fotoğrafınız olmasın istiyorsanız bunun için de fotoğrafı değiştir'e tıklayıp kaldır deriz ve işlemi tamamlayıp fotoğrafınızı twitter'dan silmiş olursunuz.İşte hepsi bu kadar arkadaşlar Twitter profil resminizi bu şekilde değişditebilirsiniz.

  Mobil twitter'da profil resmi değiştirme

  Telefonlarına twitter uygulamasını indirmiş kullanıcılar için mobil twitterda profil resmi nasıl değiştirilir? resimli olarak anlatacağız. Bu yöntemle ayrıca daha önce hiç fotoğraf yüklememiş olan kullanıcılar da fotoğraflarını twittera yükleyebilirler.

  Öncelikle hesabınıza giriş yapın ve sağ üstte üst üste üç nokta simgesine tıklayıp profilinize tıklayın.

  [​IMG]


  Profilinize girdikten sonra resminize profil resminize tıklayın ve "düzenle" diyin.

  Gelen ekranda yine profil fotoğrafınıza tıklayın "fotoğraf çek" ve "mevcut fotoğraflardan seç" seçenekleri çıkacak.

  [​IMG]

  Telefonda kayıtlı bir resim yüklemek istiyorsanız "mevcut fotoğraflardan seç" diyeceksiniz. Fotoğrafı seçtikten sonra sağ üstte kaydet dediğinizde twitter profil fotoğrafını değiştirmiş olursunuz.
   


Sayfayı Paylaş