Twitter Hesabını Gizleme

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Twitter gizlilik ayarları tweet gizleme nasıl yapılıyor?

  Hesabını gizleyen(Tweetlerini korumaya alan) kullanıcıların gönderdikleri iletileri sadece onay verdikleri kişiler görüntüleyebiliyor. Bu başlıkta sizlere“Twitter korumalı hesap nasıl yapılır?”ve“Twitter hesabı nasıl gizlenir?”sorularının cevabını vereceğiz.

  Öncelikle Twitter.com üzerinden hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından sağ üst kısımda bulunan dişli simgesine tıklıyoruz. Açılan menüden “Ayarlar” sekmesine tıklıyoruz. Açılan sayfanın sol tarafında bulunan menüden“Güvenlik ve Gizlilik”bağlantısına tıklıyoruz. Güvenlik ve gizlilik ayarlarını değiştirebileceğimiz sayfaya yönlendirecek. Yönlendirildiğimiz sayfanın orta kısmında yer alan “Gizlilik” başlığının hemen altında“Tweet gizliliği, Tweetlerimi korumaya al”seçeneğini göreceksiniz. Twitter hesabımızı gizlemekiçin bu seçeneği seçiyoruz ve sayfanın en alt kısmında bulunan “Değişiklikleri kaydet.” düğmesine tıklıyoruz.

  Söz konusu seçeneği bulamayan kullanıcılarımız aşağıdaki ekran görüntüsünden yardım alabilirler. Ekran görüntüsü “Güvenlik ve Gizlilik” sayfasından alınmıştır.

  [​IMG]


  Bu başlıkta anlatılanları uygulayarak Tweetlerinizi korumaya alabilir ve Twitter hesabınızı gizleyebilirsiniz. Böylelikle Twitter’a gönderdiğiniz Fotoğraf, Video ve benzeri tüm iletiler sadece sizin belirlediğiniz kişiler tarafından görüntülenebilir.
   


Sayfayı Paylaş