Twitter da arkadaşlarımı nasıl bulurum

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Twitter'da arkadaşlarımı nasıl bulurum diyorsanız;

  Öncelikle aşağıdaki linkte tıklayarak, Twitter’da izlemek istediğiniz insanlara ve kuruluşlara ulaşmak için kullanacağınız arama seçeneklerini göreceksiniz.

  https://twitter.com/invitations/find_on_twitter

  "Find On Twitter" bölümünde aradığınız kişi veya kuruluşun adını girerek arama yapabilirsiniz, bulduklarınızı takip etmek için yanlarındaki “Follow” yazısına tıklamanız yeterli. “Browse Interests” bölümünde sol sütundan ilgi alanlarınızı tıklayabilir, önünüze çıkan seçenekleri inceleyebilir, beğendiklerinizi takip edebilirsiniz.

  "Find Friends" bölümü, Twitter’ın Gmail, AOL, Yahoo ve Linkedln hesaplarınızdaki arkadaşlarınızı bulup siteye çağırmasını sağlıyor. Böylece farklı hesaplardan görüştüğünüz tüm arkadaşlarınızı Twitter çatısı altında buluşturabilirsiniz.

  Örneğin solda Gmail’e tıkladığınızda çıkan boşluklara Gmail adresinizi ve şifrenizi yazın ve arama başlatın. Twitter’ın burada bulduğu arkadaşlarınızdan dilediklerinizi “Follow”a tıklayarak takibe başlayın.

  "Invite By Email" bölümü ise aramalarda bulamadığınız ancak Twitter’da iletişim kurmayı istediğiniz tanıdıklarınızı çağırabilmeniz için. Alttaki boşluğa çağıracağınız kişinin e-posta adresini yazın ve ona Twitter’dan bir çağrı mesajı gönderin. Farklı mail adreslerini aralarına virgül koyarak yazarsanız birden çok kişiye aynı anda çağrı gönderebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş