Tween 2009-2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Tween 2009-2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

  Bay ve bayan koleksiyonu ile Tween, 2009/2010 Sonbahar Kış sezonu için ne kadar iddialı olduğunu, gerçekleştirdiği özel bir defileyle gösteriyor.

  Tween Erkek ve Bayan 2009/2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu çarpıcı ve özgün tasarımların yer aldığı şık bir koleksiyon olarak moda dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı bir defileyle tanıtıldı.

  Bayan koleksiyonunda Tween'e özgü feminen, modern ve şık; farklı bir dengede buluşturarak vücudu saran, geniş kumaş seçenekleriyle bayanların giyimine yeni bir yorum getiriyor. Tween Bayan 2009/2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu, her bayanın tarzına hitap eden, günlük yaşamın her dakikasında kolaylıkla kullanılabilecek tasarımları barındırıyor.

  Farklı ve iddialı bir görüntü kazandıran Tween 2009/2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu, deri yaka ve lapellerle detaylandırılan pamuklu, yünlü, ipekli karışımlar ceketler ve pamuk strech kumaşlardan yakalar ve geniş model yelpazesine sahip Tween gömlekler koleksiyonun en önemli ürünleri. Deri pantolon, deri etek ve deri ceketler; özel gecelere smokin ceketler, frag ve tunik elbiseler Tween koleksiyonunu oluşturuyor.

  Tween, sezonun modasına yeni bir yorum getiriyor. Modern ve klasik, gece ve gündüz, vintage ve aktüel gibi tezat temalar; Tween Erkeği'ni 2009/2010 Sonbahar Kış sezonunda 80’li yılların rockçı akımına götürüyor.

  Yine ekoselerin hâkim olduğu takım elbiseler; keçeleştirilmiş, yıkanmış yün ve deri kullanılarak hazırlanan tek ceketler, yelekler ve dar paça pantolonlar koleksiyonun temelini oluşturuyor. Kullanılan metal troklar, kalın metal fermuarlar ve deri aksesuarlarsa bu temeli zenginleştiren öğeler oluyor. Tween 2009/2010 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu'nda öne çıkarn renkler antrasit, siyah, bordo ve petrol mavisi.


  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş