Tuzla Kaplıcaları Sağlık ve Turizm Tesisleri

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Tuzla Kaplıcaları Sağlık ve Turizm Tesisleri
  İstanbul Tuzla içmelerinde bulunan çam ağaçlarıyla Kaplı 70 Dönümlük bir alan üzerinde kurulmuş, modern ve tarihi bir tesistir.

  Tesis bünyesinde Konaklama, Bilgisayarla Check-Up, Kür Merkezi, Akupunktur , İçme Kürü İnhalasyon Kürü, Tıbbi Masaj, Bitki Çayları, Restorant ve Perhiz Lokantası hizmetleri verilmektedir.

  Tuzla İçmeleri mineral kaynak suları 1300 lü yıllardan beri insanlara şifa dağıtmakta birçok hastalığa doğal yoldan tedavi imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesi'nde Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle onaylanmıştır.

  Tesisimizde halihazırda konuyla ilgili branşlarda eğitim almış doktorlar görev yapmakta ve gelen misafirlerin tedavileri bu uzman hekimlerin gözetimi altında yapılmaktadır.

  Tesislerimizde temel amacımız siz değerli misafirlerimizi tedavi ederken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktır.

  Tuzla Termal Tesisleri Çocuk ve oyun parklarıyla, televizyon ve oyun salonlarıyla, kapalı ve açık kaynak su havuzlarıyla, açık ve kapalı restorantlarıyla, tarih kokan oteli veya mini evleriyle; Doktorları, Fizyoteraspistleri, masörleri (Baylara bay, bayanlara bayan masör) ve diğer yardımcı personeli ile hizmetinizde. Çocuklarınızla ve ailenizle rahatı ve konforu yaşayacak, dinlenecek, eğlenecek aynı zamanda da sağlığınıza kavuşacaksınız.

  Tuzla Termal Tesisleri E5 Karayolunun 400 metre Güneyinde sahil yolu üzerinde, Sabiha Gökçen Havalimanına 17 Km. uzaklıktadır. Bizi arayarak rahatsızlığınızla ilgili bilgi alabilir , rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş