Türkiye'de İlk Kum Şehri Nerededir

Konusu 'Antalya' forumundadır ve Nysa tarafından 23 Eylül 2017 başlatılmıştır.

 1. Nysa Well-Known Member


  Türkiye'de İlk Kum Şehri: Antalya Lara Plajında Yeni ve özgün bir sanat olan Kum Heykel Sanatının en çarpıcı örnekleri. En renkli ve en kısa ömürlü Dünya şehri olacak Lara Kum Şehri 'nin bu yılki teması da ölümsüz ve benzersiz bir hazine: Anadolu.

  Lara Beach, boyutları 10 x 15 metreyi bulan devasa kum heykellerle Türkiye'nin ilk Kum Şehri'ne dönüşecek.

  Bu heykeller arasında dolaşan, geceleri ışık ve ses gösterileri eşliğinde Kum Şehir'in o benzersiz mistik havasını soluyan yüz binlerce ziyaretçi hayatlarında ilk kez yaşayacakları bu benzersiz deneyimi ömürleri boyunca unutamayacaklar.

  Kültüre, sanata, yenilikçiliğe, yaratıcılığa, Türkiye'nin tanıtımına, kurumsal sosyal sorumluluğa önem veriyorsanız eğer, siz de markanızla mutlaka orada olmalısınız!

  Lara Kum Şehri Uluslararası Kum Heykel Festivali, Türkiye'nin tanıtımına son derece önemli bir katkıda bulunacak olan kurumsal, sosyal sorumluluk örneği bir projedir. Kurumların kültür ve sanat etkinliklerine verdikleri destek, sadece bir logo kullanımından ibaret olmamaktadır. Sponsor kurumlar kurumsal kimliklerini oluştururken bu tür önemli etkinliklere destek veren, sosyal sorumluluk sahibi kuruluşlar olarak anılırlar. Ayrıca markalarına, ürünlerine veya kurumsal imajlarına yönelik tanıtım ihtiyaçlarını, geniş bir kitleyle buluşan bu tür etkinliklerle güçlendirme olanağına sahip olurlar.

  ProSandArt, hem Türkiye'nin ve Antalya'nın kültür ve sanat hayatına hem de destek veren kuruluşların kurumsal imajlarına büyük katkısı olan sponsorluk ilişkisinin sunulan çerçevede uzun soluklu olmasını benimsemektedir.
   


Sayfayı Paylaş