Turkcellden Şifre Alma

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Turkcell Şifre ve Turkcell'den Şifre Alma İşlemleri

  Turkcell Şifre kullanarak, birçok Turkcell web sitesi ve uygulamasına aynı şifre ile giriş yapabilirsiniz! Turkcell'e ait tüm web ve mobil sitelerde, iOS, Android ve Windows telefonlara özel uygulamalarda, GSM Numaranız ve Turkcell Şifreniz ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Turkcell Şifrenizi sadece "sifre" yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz olarak alabilirsiniz. Turkcell Şifreniz SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turkcell şifrenizi aldıktan sonra, giriş yapacağınız site ya da uygulamalarda GSM Numaranız ve Turkcell Şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Turkcell Şifrenizi aldıktan sonra giriş yapacağınız web, mobil site ya da uygulama üzerinden değiştirebilirsiniz.

  Turkcell şifremi nasıl alabilirim?

  ​​Turkcell şifrenizi unutmanız halinde Şifre yazıp 2222'ye SMS göndererek şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz.​​

  Turkcell Şifre

  Farklı farklı şifreler ezberlemeye, aklınızda tutmaya, her yere kullanıcı adı/şifre yazıp sonra nereye yazdığınızı aramaya Turkcell Şifre ile son veriyoruz! Tüm sitelere aynı kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmak için ‘Turkcell Şifre’ye kayıt ol.

  Turkcell Şifre'yi Nerelerde Kullanabilirim?

  Turkcell Şifre’yi yayında pek çok yerli site ve Open ID Logosu gördünüz sitelerde kullanabilirsiniz. Turkcell Şifre’nizi bu sitelerde kullanmak için giriş yapacağınız sitede Open ID opsiyonunu seçmeniz ve turkcellid.turkcell.com.tr/Turkcell Şifre kullanıcı ismi ve şifrenizi girmeniz yeterlidir.
   


Sayfayı Paylaş