Turkcell'den Ödüllü Twitter Yarışması!

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 8 Nisan 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Turkcell, popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı yerinden oynatacak ödüllü bir yarışma başlatıyor. "Daha Fazla Tweet" adını taşıyan yarışma, Turkcell 3G ile nitelikli mobil internet deneyimini sunan 7 ayrı akıllı telefonun kutusu üzerindeki post-it'lerin tek tek kaldırılması fikrine dayanıyor.

  Katılımcılar, www.dahafazlatweet.com adresindeki videoda yer alan post-it'lerin üzerine yazılı mesajları #turkcelltweet etiketiyle Twitter'dan paylaşıyor ve post-it mesajını doğru kelimelerle yazan her tweet için bir el o post-it'i kaldırıyor. En son post-it'i kaldıran katılımcı, kutudaki cihazı kazanıyor.

  Yarışma boyunca zaman zaman cihaz kutusunun üzerindeki post-it'lerden bazılarında sosyal medyada gerçekleştirilecek görevler veriliyor. Bu görevleri gerçekleştirerek #turkcelltweet etiketiyle ilk tweet atanlar 5 adet MultiVINN çoklu mobil modem, 210 adet tüm Turkcell'lilerle 1 ay boyunca 100 dakika bedava konuşma hakkı, 140 adet 1 gün boyunca 50 dakika bedava konuşma hakkı ve 350 adet 1 günlük 50MB bedava internet ödülleri kazanıyor.

  Yarışmanın detayları

  Her cihaz kutusu üzerindeki en son post-it'i kaldıracak katılımcı, büyük ödül olarak Nokia C7, HTC Wildfire, Turkcell T10, Samsung Trevi, Nokia C3 ve Samsung Wave 525 marka akıllı telefonlardan birini kazanıyor.

  Turkcell "Daha Fazla Tweet" yarışması, 7-14 Nisan tarihleri arasında (10 Nisan Pazar günü hariç olmak üzere) 13:00-16:00 saatleri arasında Twitter platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

  www.dahafazlatweet.com adresinde oyuncu Sarp Apak'ın sunumuyla video formatında çerçevesi çizilen yarışmayı kazananlar, her gün yarışıma bitiminden sonraki 5 saat içerisinde siteden ve Twitter üzerinden açıklanacak. Dağıtılan bedava dakikalar ve internet kullanımı haklarını yalnızca Turkcell'liler kazanabilecek ama büyük ödüller herkesin olabilir.
   


Sayfayı Paylaş