Turkcell Yurtdışı TekFiyat

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Yurtdışı TekFiyat
  Türkiye'den yurtdışındaki cep ve sabit hatları sadece 43KR / 4 kontör'e arayın!
  Türkiye'den yurtdışındaki cep ve sabit hatları aramanın dakikası sadece 43KR / 4 kontör. Bu avantajdan faydalanmak için YURTDISI yazarak 6633'e gönderin.

  Ücretlendirme
  Yurtdışı indirimine abone olun, aylık 3,58 TL karşılığı yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatları dakikası 43KR'a arayın.
  Yurtdışı indirimi Hazır Kart aboneleri için de geçerli. Tek seferde 150 ve üzeri kontör yükleyen Hazır Kartlılar, 1 ay boyunca yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatlarla dakikası 4 kontöre konuşabiliyor. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

  Katılım
  Yurtdışı indiriminden yararlanabilmek için YURTDISI yazarak 6633'e gönderin. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, yurtdışı numaralarla indirimli konuşabileceksiniz.
  Abonelik iptali için IPTAL yazın 6633'e gönderin.

  Detaylar
  • Yurtdışı indirim seçeneği bir tarife değildir. İndirimden faydalanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekmez. Tarifeniz ne olursa olsun, indirimden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı indirimi tüm* yurtdışı cep ve sabit hatlara yapilan aramalarda geçerlidir. *Somali, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Lihtenştayn, Küba, Ekvatoral Gine ve Cibuti'ye doğru yapılan aramalar kampanya kapsamı dışındadır.
  • Ücretlendirme periyodu Hazır Kart hatlarda 15 saniyede 1 kontör, faturalı hatlarda 6 saniyede birdir.
  • Faturalı hat kullanıcıları, yurtdışı indiriminden bir sonraki fatura kesiminden itibaren faydalanmaya başlayabilir. Abonelik başladıktan sonra, 3,58 TL'lik abonelik ücreti aylık olarak faturaya yansır. Abonelik iptali, iptal talebinden bir sonraki fatura döneminde geçerli olacaktır
  • Hazır Kart aboneleri 150 ve üzeri kontör yüklediklerinde 1 ay boyunca yurtdışı numaraları dakikası 4 kontörden arayacaklardır. 1 ay sonunda yeterli kontör yüklemesi yapılmazsa, yurtdışı numaraları yönüne yapılan aramalar yurtdışı tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Borçtan dolayı kapanan ve yasal takip süreci başlayan hatlar kampanya kapsamı dışında kalır. Bu halin düzelmesi durumunda dahi kampanyaya tekrar kayıt yaptırılmalıdır.
   


Sayfayı Paylaş