Turkcell Vınn uyumlu Oblio Tablet Mint 7 Slim

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 8 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Gelecek tabletlerin olacak galiba ama bunu derkende kimsede evinden en azından notebook'unu eksik etmeyecektir. Ev ve ofis dışındayken tablet ve cep telefonları büyük ilgi ve önem kazanacaktır. Ancak eve girdiğinde insan o işkence cihazlarından bir an önce kurtulup bilgisayarına sarılacaktır. Bana işkence gibi geliyor çünkü facebook twitter gibi sosyal medyada iş görür haber okumada da iş görürler belki can kurtarıcı işlerde yapabilirler ama bir proje bir tasarım işlerinde asla bir bilgisayarın yerini alamazlar deyip kıza bir kişisel düşüncemi paylaştıktan sonra gelelim haberimize;

  Artık istediğiniz her an ve her yerde bir bilgisayarda aradığınız şeyleri Turkcell Vınn ile uyumlu Oblio Tablet Mint 7 Slim'de bulabileceksiniz. Yükleyeceğiniz programlar sayesinde ofis uygulamaları, medya ve eğlence bir dokunuş ötenizde olacak. E-buddy, Skype, MSN ve Facebook gibi sosyal ağ uygulamaları ile sevdiklerinizle istediğiniz an iletişim kurabileceksiniz.

  [​IMG]

  Testleri Turkcell'de yapılan Tablet Mint 7 Slim Turkcell Vınn ile de uyumlu olup, Turkcell müşteri hizmetleri de teknik destek verecek. Huawei E176, Huawei E180 ve ZTE MF190 model USB Modemler ile de uyumlu olan Tablet Mint 7 Slim her yerde internet keyfi yaşatacak.

  İsmini Medya ve internet kelimelerinin birleşmesinden alan Oblio Tablet Mint 7 Slim ile kullanıcılar istedikleri filmi seyrediyor, müzik dinliyor ve fotoğraflarını görüntüleyebiliyorlar. İnternet konusunda da oldukça kabiliyetli olan Oblio Tablet Mint 7 Slim, küçük bir cihazda hem medya hem de interneti kusursuz kullanmanıza olanak sağlıyor.

  Medya ve internet bir tık uzağınızda...
  Oblio Tablet Mint 7 Slim ile takipçi olduğunuz dizilerinize ara vermek zorunda kalmayacaksınız, istediğiniz filmi kullanışlı 7 inç ekranı sayesinde rahatça izleyebileceksiniz. Üstelik filminize ara vermek zorunda kaldığınızda kaldığınız yerden film keyfinize hız kesmeden devam edebileceksiniz.
   


Sayfayı Paylaş