Turkcell Uluslararası SMS Paketleri

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Kendinize uygun paketi seçerek hem ne ödediğinizi bilin, hem de yurtdışındaki tüm hatlarla en avantajlı fiyata mesajlaşın!
  Uluslararası SMS Paketleri ile kurumsal ve bireysel tüm aboneler, yurtdışındaki tüm hatlarla uygun fiyata çok daha fazla mesajlaşabilirler.
  SMS 30 ve SMS 100 paketlerinden istediğinizi seçerek yurtdışındaki tüm hatlarla mesajlaşırken %80 varan indirimden yararlanabilirsiniz.

  [​IMG]

  Ücretlendirme
  Paket..............Paket Ücreti*.........................Avantaj
  SMS 30
  Faturalı Hatlar..........5 TL..............%65 Avantajlı! 14 TL yerine 5 TL öde!
  Hazır Kart ...............6 TL..............%66 Avantajlı! 18 TL yerine 6 TL öde!
  SMS 100
  Faturalı Hatlar.........9,90 TL...........%79 Avantajlı! 49 TL yerine 9,90 TL öde!
  Hazır Kart .............11,90 TL..........%80 Avantajlı! 60 TL yerine 11,90 TL öde!​
  * Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  **Faturalı aboneler için ilk paket ücreti paketin alındığı sırada içinde bulunulan fatura dönemine yansır.
  1 standart Uluslararası kısa mesaj KDV ve ÖİV dahil faturalı hatlar için 49Kr, Hazır Kart için 60Kr olarak ücretlenmektedir. Tablodaki avantaj oranları SMS paketinin tamamının kullanılması durumunda bu ücrete göre hesaplanmıştır.

  Katılım
  • Uluslararası SMS Paketleri'nden, görüşme yapabilen tüm bireysel ve kurumsal Turkcell aboneleri faydalanabilir.
  • Bireysel ve kurumsal hat kullanan aboneler almak istedikleri paket türüne göre SMS 30 veya SMS 100 yazıp 7250'ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.
  • Uluslararası SMS Paketleri için başvuru yaptıktan sonra hattınıza talebinizi onaylamanız için bir mesaj gönderilir. Bu mesajı EVET yazarak cevapladıktan sonra size gönderilecek onay mesajının ardından SMS paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Ayrıca bireysel hat kullanıcıları, SüperŞifre'leriyle giriş yaparak sitemizdeki Online İşlemler'den ve kimlikleriyle birlikte Turkcell İletişim Merkezleri'ne giderek veya 444 0 532 - 444 0 535 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da Uluslararası SMS Paketlerinden birini satın alabilirler.
  • Ayrıca kurumsal hat kullanıcıları, SüperŞifre'leriyle giriş yaparak sitemizdeki Online İşlemler'den Uluslararası SMS Paketlerinden birini satın alabilirler.
  • Şirket yetkilileri ise şirket hatlarına Kurumsal Online İşlemler'den veya 444 0 532 - 444 0 535 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da Uluslararası SMS Paketlerinden dilediklerini satın alabilirler.
  • Kampanya 30.06.2010 tarihine kadar geçerlidir.
   


Sayfayı Paylaş