Turkcell Tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak çok ucuz!

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak çok ucuz!
  Hazır Kart'lılar için tüm ev ve iş numaralarıyla konuşmak hiç bu kadar ucuz olmamıştı!
  Üstelik şehir içi şehir dışı ayrımı olmadan...
  Cepten tüm Türkiye'deki ev ve iş numaralarıyla konuşmak çok ucuz! Her ay sadece 25 kontöre Türkiye'deki ev ve iş numaralarıyla 1 saat konuşabilirsiniz. Üstelik gençTarifelülere ekstra 1 saat daha

  Bu avantajdan faydalanmak için EVIS yazarak 5081'e göndermeniz ve gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplamanız yeterli. Paketinizin tanımlandığını bildiren mesajdan sonra paket dakikalarınızla hemen konuşmaya başlayın!
  Kampanya 28 Şubat 2010 tarihine kadar geçerlidir.


  Katılım
  • Kampanyaya tüm bireysel ön ödemeli hatlar katılabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz..
  • Kampanyaya katılmak için EVIS yazarak 5081'e gönderin, gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplayın. Paketinizin tanımlandığını bildiren mesajdan sonra paket dakikalarınızla hemen konuşmaya başlayın.
  • Kampanyaya katılabilmeniz için AvansKontör kullanıyorsanız hattınızda en az 5, Avanskontor kullanıcısı değil iseniz en az 25 kontör bulunması gerekir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj ücretsizdir.
  • Kampanyaya SMS kanalına ek olarak Çağrı Merkezi, Turkcell İletişim Merkezlerinden ve online işlem merkezi kanallarından da katılabilirsiniz.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Bir kere paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece aylık paket aboneliğiniz hesabınızda yeterli kontör olması durumunda her ay devam edecektir. 30 gün sonunda kullanılmayan hediye dakikalarınız hesabınızdan silinir.

  Kalan kontör sorgulama:
  • Paketinizden yaptığınız konuşmaların ardından dakikalarınızdan ne kadar kaldığını gelecek bilgi mesajından öğrenebilirsiniz.
  Ücretlendirme periyodu
  • Kazanılan dakikaların düşme periyodu gençTarife dışındaki tarifelerde 15 saniye; gençTarifete 30 saniyedir.
  Tarife değişikliği:
  • gençTarife tarifesindeyken Eviş paketine abone olup başka bir faturasız tarifeye geçtiğinizde 2 saatten kalan dakikalarınız yarıya düşer. 30 gün sonraki yenilemede paketiniz 1 saat olarak yenilenir. Diğer tarifelerden birindeyken Eviş paketine abone olup gençTarife tarifesine geçtiğinizde ise kalan süreniz 2 ile çarpılır.
  Ödemeli arama & Konferans görüşme:
  • Kazandığınız dakikaları ödemeli aramada ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz. Örneğin, 3 kişiyle konferans görüşmesi başlattınız hepsiyle 1 dakika konuştunuz. Dakikalarınızdan bu görüşmeden dolayı toplam 3 dakika düşer.
  Numara değişikliği & Devir:
  • Numara değişikliğinde dakikalarınız devam eder. Devirde ise, hattınızı devrettiğiniz kişi eğer 30 günlük kullanım süreniz dolmadı ise bu dakikaları kullanmaya devam eder.
  İptal
  • Her ay otomatik yenilemenin iptali için IPTAL EVIS yazıp 5081'e gönderebilirsiniz.
  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş