Turkcell Süper Paket (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  YEPYENİ SÜPER BİR PAKET!

  Ay boyunca Alo paket fiyat avantajı ile konuş, üstelik geceleri saatlerce konuşmak da bedava!
  Süper Paket ayda tüm vergiler dahil 51 TL'ye Turkcell'liler ve sabit hatlarla 480 dakika bedava konuşturan bir pakettir.

  Üstelik bu paket ile her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında tüm Turkcell ve sabit hatlarla yaptığınız görüşmeler ücretsizdir.
  Süper Paket 1 Ocak 2010'a kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme
  .......................Aylık paket süresi ...........Gece saatlerinde............Aylık paket ücreti
  ...........................................................(21:00-09:00).............(KDV ve ÖİV dahil)
  SÜPER PAKET.............480dk..........Aylık toplam 5.000dk ücretsiz...........51 TL​
  Süper Paket BizBize Hepimiz tarifesi ile beraber alınabilir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız tüm yurt içi görüşmeler, 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.
  Güncelleme 09.09.2009
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Katılım
  • Süper Paket'ten bireysel faturalı Turkcell'liler faydalanabilir.
  • Süper Paket'e abone olmak için hemen SUPER yazarak 7000'e ücretsiz kısa mesaj ile gönderebilirsiniz.
  • Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur ve bu bilgi size başvuru sırasında bildirilir.
  • Fatura kesiminizden sonra süper paketinizin başladığına dair bilgi kısa mesaj ile telefonunuza iletilecektir. Bu SMS ile birlikte aylık 480dk ve geceleri bedava kullanım hakkınız başlamış olacaktır.
  • PAKET DURUM yazarak 7000'e gönderdiğinizde ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar kaç dakikanızın kaldığını görebileceksiniz. Gece bedava kullanım hakkı olan 5.000 dakika SMS ile sorgulanamaz ve 480dk'lık paketinizden harcanmaz.
  • Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek BizBize Hepimiz olacaktır ve eski tarifeniz kapsamında hattınıza tanımlanmış kalan ücretsiz dakikalarınız varsa silinecektir.
  Detaylar
  • Kapsam
   Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.
   Süper Paket ile alınan aylık 480 dakika ve her gece 21:00-09:00 arası geçerli aylık 5.000 dakika geceleri bedava tüm Turkcell ve sabit hatlarla yapılan yurt içi görüşmelerde geçerlidir.
   Gece bedava hediyesi adil kullanım hakkı ile sınırlıdır (aylık 5000 dakika) ve belirtilen saatler arasında geçerlidir (her gece 21:00-09:00).
   Paket dakikaları ve gece bedava kullanım hakkı bir fatura dönemi için geçerlidir, devretmez.
  • Paket aşımı
   Ay içerisinde paketinizdeki görüşme süreleri bittiğinde Turkcell ve sabit hat yönlerine yapılan görüşmeler tüm vergiler dahil 47,5 Kr/dk ücretlendirilecektir.
   Diğer operatör numaralarıyla yaptığınız tüm görüşmeler paket sürelerine dahil olmayıp Bizbize Hepimiz diğer operatör arama ücreti KDV ve ÖİV dahil 64 Kr/dk.dır.
  • Paket dakikalarını sorgulama
   5.000 dakikalık gece bedava aylık adil kullanım hakkınızdan kalan bakiyenizi 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.
  • Paket iptali
   IPTAL SUPER PAKET yazıp 7000'e göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Paketiniz, içinde bulunduğunuz fatura döneminizin sona ermesi ile iptal olacaktır ve fatura kesiminizden sonra yenilenmeyecektir. Tarifeniz BizBize olarak değişecektir.
   -Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalarınız fatura kesiminizde silinir. Tekrar pakete geçmek isterseniz iptal'den sonra bir daha talepte bulunabilirsiniz.
   -Süper paketinizi iptal ettirmediğiniz sürece paket dakikalarınız ve gece bedava kullanım hakkınız her ay yenilenir.
   -Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   

Sayfayı Paylaş