Turkcell Sekreterim

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  İşte cep telefonunuzdaki sekreteriniz.
  Meşgul olabilirsiniz veya telefonunuza bir süre cevap veremeyeceksiniz ya da sadece biraz kafanızı dinlemek istiyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda tek yapmanız gereken telefonunuzu Sekreterim'e yönlendirmek.

  Sekreterim, tıpkı özel bir sekreter gibidir. Telefonunuz meşgulken, telefonunuza cevap veremediğiniz durumlarda ya da ulaşılamazken, sizi arayan kişinin mesajını kaydeder.
  7532 'yi aradığınızda, bırakılan mesajları ücretsiz dinler, kimin hangi gün ve saatte aradığını öğrenirsiniz. Dilerseniz size mesaj bırakan numarayı tek bir tuşla geri arayabilirsiniz.
  Ayrıca size bırakılan sesli mesajlardan, arayan numara ve tarih bilgisini de içeren detaylarla birlikte, kısa mesajla ya da MMS'le anında haberdar olabilirsiniz. 7532'yi arayarak bildirim detayları seçeneğinden bırakılan mesajların size bildirim yöntemini seçebilirsiniz.

  [​IMG]

  Ücretlendirme
  Sekreterim'e yönlendirme yapmak, sesli mesajlarınızı dinlemek için 7532'yi aramak ve kısa mesajla gelen "mesajınız var" uyarısı tamamen ücretsizdir.
  MMS ile sesli mesajınızın cep telefonunuza gönderilmesini isterseniz; faturalı hat kullanıyorsanız 60 kuruş, Hazır Kart kullanıyorsanız 80 kuruş olarak ücretlendirilir.
  Mesajlarınıza başka bir telefondan arayarak ulaşmak isterseniz 7534'ü arayabilirsiniz. 7534'ü aramak arama başına 50 kuruş olarak ücretlendirilir.
  Sekreterim'e yönlendirilmiş hattın aranması durumunda ilk anonsun bitiminden itibaren arayan kişi kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Kullanım
  Tüm aramalarınızı Sekreterim’e yönlendirmek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne SEKRETER yazıp, 7532 'ye kısa mesaj olarak gönderebilir veya **21*7533# tuşlayıp arama tuşuna basabilirsiniz
  Telefonunuzun Yönlendirme menüsüne girip, istediğiniz koşulu seçerek ve numara bölümüne +905327533111 numarasını girerek de Sekreterim’i devreye sokabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş