Turkcell MultiVINN Yenilendi!

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Turkcell, 3G modemi MultiVINN'ı yeniledi!
  Turkcell, her an her yerden kesintisiz internet erişimini yeni Turkcell MultiVINN ile farklı bir boyuta taşıyor.

  Yeni Turkcell MultiVINN, OLED ekranıyla kullanıcılara aynı modemden o anda kaç kişinin internete bağlı olduğunu, pil kullanımını ve 3G bağlantı durumunu gösteriyor. Sisteme SMS gönderildiğinde yine OLED ekran üzerinde SMS geldi bilgisi ve kaç SMS bulunduğu görüntüleniyor.

  Piyasada bulunan en yenilikçi çoklu modem olan, yeni Turkcell MultiVINN'ın bir diğer çarpıcı özelliği ise MicroSD Hafıza Kartı. Teknolojinin dünya çapında bu alanda gösterdiği son gelişmelerin ürünü olan yeni Turkcell MultiVINN, MicroSD kartını Wi-Fi üzerinden paylaşabiliyor. Yani modeme bağlı olan tüm kullanıcılar, söz konusu 32 GB kapasiteye sahip Hafıza Kartı'na depolanan verilere aynı anda ulaşabiliyor.

  Turkcell MultiVINN ile her an her yerde çoklu internet bağlantısı

  Tüm Turkcell İletişim Merkezleri ve yetkili satış noktalarında satışa sunulacak yeni Turkcell MultiVINN (E5830-S), wi fi destekli bilgisayarı, tableti, iPad'i olan tüm öğrenciler, seyahat edenler, mobil çalışanlar, yazlıkçılar ve küçük ofisler için ideal internet çözümü sunuyor. Çünkü bu küçük modemle zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın, 5 kişi için aynı anda Turkcell 3G kapsama alanı içerisinde her yerden her an internete bağlanarak e-posta alıp göndermek, Facebook'ta arkadaşlarla buluşmak, online oyunlar oynamak, canlı radyo & TV yayınlarını takip edebilmek, şarkı, klip, film indirmek, banka işlemlerini online yapabilmek ve kurumsal şirket ağına bağlanmak mümkün. Cepte bile rahatlıkla taşınabilen yeni MultiVINN, 100 saate kadar bekleme süresine sahip, elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan, USB kablosuyla şarj edilebiliyor ve Lİ pili sayesinde kullanıcılara 4 saate kadar kesintisiz bir internet deneyimi sunuyor.

  Bu deneyim için Turkcell MultiVINN'ı tüm Turkcell İletişim Merkezleri'nden tavsiye edilen 199 TL'ye almak mümkün. Turkcell MultiVINN'ın ekonomik Turkcell internet paketleri ile birlikte kullanılması tavsiye ediliyor.

  Bilgi için: Turkcell
  Telefon: (212) 283 35 65
   


Sayfayı Paylaş