Turkcell Konferans Arama

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Turkcell’de birden fazla kişiyle aynı anda görüşmek de mümkün.
  İş arkadaşlarınızdan biri şehir dışında, diğeri ofiste ve siz de yoldasınız. Dahası, üçlü bir toplantı yapmanız gerekiyor. KonferansCell'le bu mümkün.
  KonferansCell ile cep telefonunuzdan aynı anda en fazla 6 kişiyle birlikte konuşabilir, toplantılarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  KonferansCell tüm Turkcell numaralarına açık bir servistir. Servisi kullanmak için herhangi bir abonelik ya da sabit ücret söz konusu değildir.

  [​IMG]

  Ücretlendirme
  KonferansCell’de, aradığınız her numara için ayrı ayrı ve kullandığınız tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aradığınız numaralar herhangi bir ücret ödemez.
  KonferansCell tüm Turkcell numaralarına açık bir servistir. Ayrıca, servisi kullanmak için herhangi bir abonelik ya da sabit ücret söz konusu değildir.

  Kullanım
  Telefonunuzun menüsünde varsa, Konferans seçeneğine girerek, desteklemiyorsa Turkcell üzerinden KonferansCell’i kullanabilirsiniz.
  Aynı anda 2 kişiyle konuşmak istiyorsanız, konuşmak istediğiniz ilk numarayı arayıp beklemeye alın. Konuşmak istediğiniz ikinci numarayı arayıp 3 'e ve YES 'e basın. Ekranınızda Çağrılarınız Birleşti/Konferansa Katıldı uyarısı göreceksiniz. KonferansCell devreye girdi demektir.
  Aynı anda 3 kişiyle konuşmak istiyorsanız, konuşmak istediğiniz ilk numarayı arayıp beklemeye alın. Ardından, konuşmak istediğiniz ikinci numarayı arayıp yine beklemeye alın. Sonra konuşmak istediğiniz üçüncü numarayı arayıp 3 'e ve YES 'e basın. Ekranınızda Çağrılarınız Birleşti/Konferansa Katıldı uyarısı göreceksiniz. KonferansCell devreye girdi demektir.
  İsterseniz, son aradığınız numarayı beklemeye aldıktan sonra diğer numarayı arayıp beklemeye alma yöntemini uygulayarak 6 kişiye kadar konferans yapabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş