Turkcell Her Yöne Minik Paket

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Turkcell'den Her Yöne Minik Paket Kampanyası

  Her Yöne Minik Paket Aylık 500 D. Her Yöne 29 TL/Ay; Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Minik Paket ile uygun fiyata her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

  Turkcell Her Yöne Minik Paket Yıllık abone olunması durumunda aylık her yöne bedava konuşma süresi 500 dk'dır. Aylık abone olunması durumunda aylık her yöne bedava konuşma süresi 200 dk oluyor.Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.

  HERYONE MINIK yaz 2222’ye gönder.

  Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanırsınız. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Erken iptal bedeli abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir. Erken iptal bedeli, taahhütten vazgeçilen ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamina ve kalan aylarda ödenecek toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.
   


Sayfayı Paylaş