Turkcell Her yön kampanyası

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Her yön kampanyası
  Faturalı hat dünyasına gelenler çok şanslı
  Turkcell'den yeni bir faturalı hat alanlara,
  numarasını Turkcell'e faturalı hat olarak taşıyanlara,
  Hazır Kart'tan faturalı hatta geçenlere,
  6 ay boyunca her yönü aramak vergiler dahil 18,18 Kr!
  Turkcell'den yeni bir faturalı hat alanlara, Hazır Kart'tan faturalı hatta geçenlere, numarasını Turkcell'e taşıyanlara, her yönü aramak vergiler dahil 18,18 Kr!.
  Kampanya 31 Mart 2010'a kadar geçerlidir.

  Katılım
  • Yeni hattınızı aldıktan sonraki 30 gün içinde, HER YONE yazıp 2777'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Numaranızı Turkcell'e faturalı hat olarak taşıdıysanız, hattınızın kullanıma açılmasını takip eden 30 gün içerisinde, HER YONE yazıp 2777'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Hazır Kartlı'ysanız ve numaranız faturalı hatta geçtikten sonra, HER YONE yazıp 2777'ye kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Kampanyaya başvuran ve tarifesi BizBize tarifesi dışında olan müşterilere, kampanyaya katılabilmeleri için tarifelerinin BizBize olarak değiştirileceği ve kullanmakta oldukları konuşma paketleri var ise iptal olup ücretinin tamamının faturaya yansıtılacağına dair kısa mesaj gönderilir ve onaylamaları istenir. Kampanyaya katılmak için gönderilen bu kısa mesajdan sonra EVET yazıp 2777'e ücretsiz kısa mesaj göndermek gereklidir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Kapsam
  Kampanya sadece yurt içindeki, şebeke içi ve şebeke dışı görüşmelerde geçerlidir.
  Her Yön 18,18 Kr kampanyası, 10 saat bedava kampanyası ile beraber kullanılabilir. Bu durumda öncelik 10 saat bedava kampanyasındadır. Dolayısıyla her iki kampanyaya kayıtlı olan müşterilerimiz öncelikle 10 saat bedava kampanyasından ücretlendirilirler.

  Numara değişikliği & devir
  Devir alınan hatlar kampanyaya dahil değildir.

  İptal
  Kampanyaya iptali için IPTAL yazıp 2777’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Katılım iptal edildikten sonra, kampanyaya tekrar katılınamamaktadır.
  Turkcell'in kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
   

Sayfayı Paylaş