Turkcell Hediye internet şifre kartı

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Aylık internet paketini ücretsiz denemek ister misiniz?
  Hediye internet şifre kartı ile 1 ay boyunca deneyebileceğiniz internet paketinizi hattınıza tanımlayabilir ve cep telefonunuzdan internet keyfini deneyebilirsiniz.

  Hediye internet paketiniz ile 30 gün boyunca cep telefonunuzdan internet kullanabilir ve paket limiti dahilinde hiçbir ücret ödemezsiniz.

  100 MB ile Neler Yapabilirsiniz?
  100MB'lık aylık cepten internet kullanımıyla 400 cep telefonu oyunu veya 5000 resim veya 700 melodi indirebilirsiniz. 10.000 e-posta okuyabilir, 1.000 WAP sayfası ziyaret edebilirsiniz.*

  *Yaklaşık olarak her biri 100MB'a denk gelen internet kullanımlarıdır.

  [​IMG]

  Notlar
  • Hediye internet paketiyle; melodi, duvar kağıdı veya başka bir içerik indirirken, bağlantı ücreti ödenmez. İçerik servislerine üyelik veya içerik satın almak ise pakete tabi değildir, ayrıca ücretlendirilir.
  • 100MB'ı aşan kullanımlar faturalı hatlar için tüm vergiler dâhil 0,000049TL/KB, Hazır Kart'lar içinse 0,50 TL / 100 KB olarak ücretlendirilir.
  • 30. gün sonunda paketiniz iptal olur ve kalan kullanımlarınız silinir. Denediğiniz internet paketini satın almak için mobil internet tarifelerini inceleyebilirsiniz.
  • Turkcell, kampanyalarının ücret ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   


Sayfayı Paylaş