Turkcell Hazır Karttan Faturalıya Geçiş

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  29 TL’ye 8 saat, üstelik gece konuşma da BEDAVA!
  Hazır Kart'tan faturalıya geçenler ayda 29 TL'ye tam 8 SAAT konuşuyor, üstelik her gece konuşmakta bedava!
  Şimdi numarası değişmeden Hazır Kart'tan faturalı hatta geçen, yeni bir faturalı hat alan veya numarasını Turkcell faturalı hatta taşıyan aboneler 6 fatura dönemi boyunca çok avantajlı konuşuyor!
  Numaranız değişmeden faturalı hatta geçmek veya Turkcell faturalı hat almak için en yakın Turkcell Noktasına başvurabilirsiniz.
  Kampanya 28.02.2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme
  Ücret Tablosu.........................................KDV ve ÖİV dahil ücretler
  Aylık ücret.......................................................29 TL
  Turkcell ve sabit hatları arama.............................480 dakika
  Gece saatlerinde (21:00-09:00)............................Aylık toplam 5.000dk ücretsiz
  480 dakika bitiminde ve diğer Turkcell'lilerle.............47,5 KR/dk
  Sabit hatları arama.............................................64 KR/dk
  Diğer operatörleri arama......................................64 KR/dk

  Bu tarifede mesajlaşmak da çok avantajlı!
  * Hazır Kart'tan faturalıya geçişte tüm konuşmalar 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  * Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahildir.
  Yapacağınız görüntülü görüşmeleriniz tarifenizin ücretleri üzerinden, ses görüşmelerinizle aynı şekilde ücretlendirilecektir.

  Katılım
  • Kampanyadan Hazır Kart'tan faturalı hatta geçen, yeni bireysel faturalı hat alan veya diğer operatörden numarasını Turkcell faturalıya taşıyan aboneler faydalanabilirler.
  • Faturalı hat geçiş işleminden sonra INDIRIM yazıp 2378'e ücretsiz sms göndererek kampanyaya başvurabilirsiniz. Gelen mesajı onaylamanızın ardından gelecek bilgilendirme mesajı doğrultusunda kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Dakika sorgulama
  O ay içinde ne kadar bedava dakikanız kaldığını 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.

  Tarife bilgisi
  Kampanyadan faydalanan abonelerin tarifeleri Bizbize olacak, 6 fatura dönemi sonunda Bizbize tarifesinden konuşmaya devam edeceklerdir.
  Tarifesi Bizbize olan aboneler "29TL'ye 8 saat ve gece bedava konuşma" kampanyasında katıldıklarında dakika paketi hemen aktiflenir ve ilk fatura kesimlerine paket ücreti yansıtılır. Tarifesi BizBize dışında olan aboneler "29TL'ye 8 saat ve gece bedava konuşma" kampanyasına başvurduklarında, fatura kesim tarihlerinde kampanyaları aktiflenir ve o fatura kesim tarihi itibari ile kampanyadan faydalanmaya başlayabilirler. Dakika paketleri aktiflendiğinde abonelere kısa mesaj ile bilgi verilir.

  Servis Bilgileri
  Hazır Kart'tan faturalı hatta geçen abonelerin, geçiş öncesinde SMS Paketleri, GPRS Paketleri, Baskonuş Nokia (PTT), EkipMobil, BlackBerry (BB), Turkcell E-Postacı (Visto,Bireysel BB gibi), Mobil İmza servis üyelikleri varsa, geçiş sonrasında iptal edilecektir.
  Hazır Kart'lı iken EvTurkcell aboneliğiniz varsa, faturalıya geçtikten sonraki dönemde de bu abonelik devam eder ve ilk faturanıza servisin sabit ücreti yansıtılır.

  Kampanya iptali
  IPTAL yazıp 2378'e kısa mesaj gönderen abonelerin kampanyaları iptal olur. Kampanyadan faydalanılan dönem içinde Bizbize dışındaki başka bir tarifeye geçişiniz durumunda bu kampanyanız iptal edilir.

  Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Hediye dakikalar
  Hazır Kart'tan faturalı hatta geçen abonelerin ana hesaplarındaki kontörler, aşağıdaki tablodaki kontör aralıklarına göre dakika çevrilerek hatlarına yüklenir. Hediye dakikalar yurt içi konuşmalarda geçerlidir ve her yöne kullanılabilir.
  Kontör Bandı .....Dakika
  0-50....................12,5
  51-100.................25
  101-150...............37,5
  151-200...............50
  201-250...............62,5
  251-300...............75
  301-350...............87,5
  351-400...............100
  401-500................125
  501-700................175
  701-1000..............250
  1000 üzeri ............300
  Hazır Kart'tan faturalı hatta geçip hediye dakika alan aboneler, BizBize Kamu tarifesindeki Her Yöne 1200 veya Her Yöne 1500 paketlerinde ise hediye dakikalarını, tarife paketlerinden önce kullanırlar.

  BizBize Kamu grupiçi teklifinde olan aboneler ise öncelikli tarifeleri kapsamındaki dakikalarını, sonrasında ise hediye dakikalarını kullanırlar.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş