Turkcell Hazır Kartlılara Limon Ferahlığı

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Hazır Kart’lılara Limon Ferahlığı
  Hazır Kart'lılar, tüm vergiler dahil ayda 79 TL'ye her yöne dilediğinizce konuşmaya hazır
  Artık Hazır Kart'lılar da numaralarını değiştirmeden faturalı hatta geçerek Limon ferahlığından yararlanabiliyor, ayda tüm vergiler dahil 79 TL'ye Turkcell'lilerle 5.000dk, diğer her yöne de 1.000 dakika konuşuyor.

  Kampanyaya 26.06.2009 ile 01.01.2010 tarihleri arasında abone alımına açıktır, kampanyaya katılan aboneler 01.01.2010 tarihine kadar bu avantajdan faydalanabilirler.

  Ücretlendirme
  Kampanyaya katılan abonelerin tarifesi Herkesle, paketleri Herkesle 600 olur ve bu tarife üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamındaki dakikaların aşımları yine Herkesle tarifesi üzerinden ücretlendirilir.


  Katılım
  • Tüm Turkcell Extra ve Turkcell İletişim Merkezleri'ne son iki aydan birine ait sabit faturanız ile başvurarak faturalı hatta geçebilirsiniz. Limon kampanyasından faydalanmak için Herkesle 600 paketi ile geçiş yapmanız yeterli.
  • Dilerseniz faturalı hatta geçiş yaptıktan sonra veya mevcut faturalı hattınızla da LIMON yazıp 4323'e yollayarak başvurabilirsiniz.
  Detaylar
  Faturalı Hatta Geçiş
  Hazır Kart hattınızdaki ve Konbara'nızdaki kontörler faturalı hatta geçtiğinizde dakika olarak hattına yüklenir. Diğer tarife ve kampanyalardan aldığınız kontörler/dakikalar silinir.
  Hazır Kart hattınızla abone olduğunuz ÇalarkenDinlet, TelefonRehberim, Turkcell Messenger, EvTurkcell, Windows Live Messenger, Mobil TV ve katma değerli servis paketlerden (NTV Haber,SkyTurk, Hava..vb) faturalı hatta geçtiğinizde de faydalanmaya devam edebilirsiniz. Bu servisler dışındaki katma değerli servisler faturalı hatta geçtiğinizde iptal olacaktır.

  Kullanım Şartı
  Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını
  saklı tutar.
   


Sayfayı Paylaş