Turkcell Haftada 2 gün paketi (Faturalı Hat)

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Şanslı günlerinizde dilediğinizce konuşun, mesajlaşın!
  Faturalı Turkcell’liler tüm Turkcell’lilerle haftanın 2 günü dilediğince konuşuyor ve mesajlaşıyor.
  Ayda sadece 11 TL ödeyerek her hafta şanslı 2 gününüzde tüm Turkcell’lilerle dilediğinizce konuşabilir, dilediğinizce mesajlaşabilirsiniz!
  Şanslı günlerinizi öğrenmek ve bu kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için tek yapmanız gereken 2GUN yazıp 8040’a kısa mesaj göndermek.

  Ücretlendirme
  Ayda tüm vergiler (KDV ve ÖİV) dahil 11 TL'ye haftanın 2 günü tüm Turkcell'lilerle dilediğinizce konuşur ve mesajlaşırsınız.

  Paket ücreti aboneliğiniz tanımlandıktan sonra çıkacak olan ilk faturanıza yansıtılacaktır.
  Haftada 2 gün paketine abone olduğunuzda faydalanmakta olduğunuz tarife ve diğer paketlerinizde bir değişiklik olmaz. Tarifenize bağlı bir paket aboneliğiniz varsa, haftada 2 gün paketi ile aldığınız dakikalar, tarife paketinizden önce kullanılacaktır ve tarife paketinizden düşmeyecektir (alo, süper, herkesle, kamu paketleri vb.).
  Kullanım haklarınızı aylık kullanım süresi içerisinde bitirmeniz durumunda Turkcell’lilerle yaptığınız yurt içi görüşme ve mesajlarda tarife ücretlerinizden ücretlendirileceksiniz. Turkcell yönüne geçerli diğer paket aboneliklerinde kalan paket dakikaları (veya mesajları) geçerli olacaktır.

  Paketler kapsamında yapacağınız tüm yurtiçi görüşmeler, 6 saniyede bir ücretlendirilmektedir.

  Katılım Koşulları
  Kampanyadan bireysel ve kurumsal tüm faturalı hatlar faydalanabilirler.

  Haftada 2 gün paketine abone olmak için 2GUN yazarak 8040’a kısa mesaj gönderen abonelerimize önce şanslı günleri bildirilecektir. Bu mesaja EVET yazarak kampanya şartlarına onay veren abonelerimize önce "Haftada 2 gün paket abonelik talebiniz alınmıştır" mesajı ve hemen ardından da "Tebrikler Haftada 2 gün paket aboneliğiniz başlamıştır" mesajı gönderilecektir. Bu mesaj ile beraber aboneliğiniz anında geçerli olacak ve dakikalarınız ve mesajlarınız tanımlanmış olacak. Her hafta şanslı günlerinizde ücretsiz (dakika ücreti yansıtılmadan) konuşmaya ve mesajlaşmaya başlayacaksınız.

  Haftada 2 gün paketiniz, aboneliğinizin geçerli olduğu tarih itibariyle her ayın aynı günü yenilenecektir. Paketiniz yenilendikçe kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz. .

  8040’a gönderilen abonelik ve iptal mesajları ücretsizdir.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Şanslı günler:
  Şanslı günler biri hafta içi biri hafta sonu olmak üzere rastgele verilmektedir. Şanslı günler değiştirilemez.

  Paket kullanım hakları:
  Paketiniz ile her hafta şanslı günlerinizde paket ücretine ek bir dakika ücreti ödemeden konuşur ve mesajlaşırsınız. Tüm Turkcell’lilerle geçerli aylık yurt içi konuşma 64 saat (3840 dakika) ve aylık yurt içi mesajlaşma 1.000 SMS adil kullanım hakkı ile sınırlıdır. Kullanım hakkınızda dakika ve mesajlar sadece şanslı günlerde kullanılabilir.

  Aylık kullanım süresi içerisinde konuşma ve mesajlaşma hakkınızı bitirmediğiniz durumda haklarınız devretmez, ancak her ay yenilenir.

  Paket dakikalarınızı Turkcell’lilerle yapacağınız görüntülü yurt içi görüşmelerinizde de kullanabilirsiniz.

  Paket dakika ve mesajlarının sorgulanması:
  Şanslı günlerinizde geçerli konuşma ve mesajlaşma haklarınızdan kalan bakiyenizi 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.

  Paketinizdeki dakikaları ve/veya mesajları aylık kullanım süresi içerisinde bitirmeniz durumunda kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

  Paketinizin bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelere, son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeler dahil olmayabilir.

  İptal:
  Paketi iptal ettirmek için IPTAL yazarak 8040'a kısa mesaj gönderilebilir. İptal talebinde bulunan abonelerimize gönderilecek talebiniz alınmıştır mesajı ile birlikte paket iptal tarihi de bildirilecektir. (“Talebiniz alınmıştır. Paketinizden kalan dakikalarınız ve SMS'lerinizei XX.XX.XXXX tarihine kadar, sansli günlerinizde kullanabilirsiniz. Bu tarihte paketiniz iptal olacak ve size kısa mesaj ile bilgi verilecektir.”)

  Bu tarihte paket iptali gerçekleşecek ve kısa mesaj ile iptal bilgisi verilecektir. Siz tekrar abonelik talebinde bulunmadığınız sürece paketiniz yenilenmeyecektir.

  Aylık kullanım süresi içinde kullanmadığınız dakika ve mesajlarınız aylık kullanım sürenizin bitiminde, paket iptalinizin gerçekleşmesi ile birlikte silinir ve paket ücretinin tamamı faturanıza yansıtılır. Tekrar pakete geçmek isterseniz iptalden sonra abonelik için bir daha talepte bulunabilirsiniz.

  Yasal Konular:
  Söz konusu kampanyadan FCT cihazlarında kullanılan hatlar faydalanamazlar.
  Turkcell abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

  Abonelerin kampanya dahilinde sunulan hakları 3. şahıslara transfer etmelerine izin verilmez.

  Kampanya katılım süresi 28.02.2010'a kadardır. Bu süre zarfında Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aboneler için kampanyanın iptaline istinaden bir kısıtlama bulunmaktadır.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Sayfayı Paylaş